BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakarykštė iliuzija

Į dušą nuėjau užsigalvojęs. Ramybės nedavė vienos mano skaitytojos mintis, ji įkyriai lyg musė lakstė tarp mano paties minčių, tiesiog zyzė į ausį: tikrasis gyvenimas bus ateity. Vertingų dalykų yra buvę ir vakar. O šiandien - tuščia akimirka, praeinantis dydis…


Kaip išsklaidyti šitą iliuziją?


Ant rankų pliūpteli per karštas vanduo.


Dabar - truputėlį per šaltas.


O dabar - kaip tik.


Gaivūs lašai krenta ant mano galvos, pečių, šimtai srovelių bėga per visą kūną, apsiveja kojas ir dingsta kažkur. Tas vanduo, kuris nutekėjo, jau nebetinka maudytis. Tas, kuris dar vamzdžiuose, maudytis irgi netinka - viename vamzdyje jis beprotiškai karštas, o kitame ledinis. Geriausias vanduo - kuris jau susimaišęs atbėga iš krano ir teka per mano kūną.


Smagumėlis!


O rankšluostis minštas, švelnus, jis truputėlį kutena.


Išėjęs iš dušo, pamačiau kompiuterį. Atrodo, žadėjau kažką rašyti? Griauti kažkokią iliuziją?


Keista, bet ji išsisklaidė savaime.


Nutekėjo vamzdžiais į praeitį.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonimas2005-10-06 10:20

Niekas neatima mūsų praeities ir nesikėsina į mūsų ateitį.Niekas neatima mūsų prisiminimų ir svajonių.Netgi šiandien niekas netrukdo.Tačiau mintys šoliuoja į priekį arba grįžta atgal. Tiesiog jos greitesnės už mūsų kūną.

aralzero

et2005-10-06 10:44

keista, bet man dusas turi magiska galia! Jis nuplauna nuodemes, nuprausia blogas mintis, neigiamas emocijas, suteikia jegu, kai reikia ramina. Begant ciurkslei ant galvos prilenda daugybe idomiu minciu. Visko neisvardinsiu, bet jau laukiu vakaro, kuomet uzbaigsiu darbus, grisiu namo ir palysiu po silto duso srovele…

Petras2005-10-06 13:01

O taip, dušas nuplauna!

Turi būti lavonas, kad po dušu nejaustumei kūno.

Ko gero, vonioj į savo kūną sugrįžta ir sunkiausi neurotikai, o gal - ir davatkos…

Aišku, norint ir čia galima sutelkti dėmesį būsimą rytojau problemą, galima nuogam pasileisti paskui nepavytą savo iliuziją.

Daugeliu atvejų mes patys esame atsakingi už tai, ką jaučiame - ramybę ar nerimą.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras