BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pradėjau naują puslapį

Ką tik įkėliau pirmąjį įrašą į naują puslapį “Geroji naujiena tau“.

Tai turėtų būti trumpų gerų naujienų rinkinys  mokiniui, kuris ryžosi patraukti į Kelią arba stovi ir abejodamas žiūri į jį. Tai ne mano - tai paties Mokytojo kažkada perduotos žinios, kurių daugelis dar negirdėjo arba jau pamiršo. Aš - paprasčiausias mokinys, toks pat, kaip ir tu, ir visi kiti. Viskas, ka galiu - tai tik paliudyti, kas nutinka šitame Kelyje, kas laukia toje nepaprastoje kelionėje. Juk, šiaip ar taip, aš jau turėjau neblogų nuotykių.

Puslapį pradėjau savo draugo Felikso patartas ir matydamas reikalą. Šitas puslapis - “Liudiju Jėzų” - per daug visko prikimštas, pačiam darosi sunku susisteminti visos straipsnius, liudijimus, miniatiūras. Tiek to. Skaidyti jo gabalais arba uždaryti nenoriu. Tegu jis auga toliau. O trumpų neblogų naujienų ir net praktiškų patarimų rinkinys tegu būna kaip nauja šaka.

Kas atsiversite aną puslapį, nebūkite labai reiklūs - jis ką tik užgimęs, dar nesutvarkytas. Manau, kelionės draugai galėtų padėti jį kurti. Kaip? Ogi patys liudydami apie savo kelionę, klausdami, patardami ir dar kaip nors.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

tetasigita2007-11-28 22:38

sveikinu, viskas labai laiku

rs2007-11-30 14:16

Gerbiamas Petrai, juk ir beprasmybėje galima rasti prasmę…(iš konteksto Jūsų atsiliepimuose…)

Petras2007-11-30 15:11

Taip, žinoma, kažkokią pramę būtų galima rasti ir tokiuose štai atsiliepimuose. Netgi bejėgis supuvęs lepšis, nuo kurio sukasi visi grybautojai, miške turi savo paskirtį.

Medeina2007-11-30 21:29

O religija tai komercija, o komercija tai būdas pavergti žmones…

Petras2007-12-01 16:31

Taip, Medeina, religija - tai būdas pavergti žmones, sakant šiek tiek švelniau - dvasinės žmonių kontrolės forma. Visai ne atsitiktinumas ir ne "klaida", kad religijos lyderiai kažkada taip žiauriai susidorojo su Jėzumi, pasmerkdami jį mirčiai prie kryžiaus. O didžiausia likimo ironija yra tai, kad didžiausi Jėzaus priešai iš jo mokymo, kuris skirtas išlaisvinti žmogų iš religijos prietarų, sukūrė… naują religiją. Užtat šiandien, išgirdę maištininko Jėzaus vardą, suklaidinti žmonės pirmiausia pagalvoja apie kokią nors religiją.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras