BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Piketas prie mano kabineto

Po to, kai aukštesniosios jėgos nusprendė mano kabinetą darbo žmonių pageidavimu transformuoti į virtuvę, o mane iškelti į kitą, dar šventesnę  vietą, kuriam laikui buvo paralyžiuotas didžiausio Šiaurės Lietuvos dienraščio darbas. Socialiniai neramumai prasidėjo piketu prie mano kabineto durų ir peraugo į ritualinę bado akciją, kurios dalyviai nieko nevalgė ir negėrė iki pat pietų.
 
“Šalin rankas nuo Petro!”, “Petras geriau už virtuvę!” tokiais ir panašiais šūkiais kabineto kaimynai mėgino sustabdyti begalinę netektį, susijusią su mano iškėlimu iš jų pašonės.


Kai kurių šaltinių teigimu, tokių sukrėtimų kolektyvas nebuvo patyręs nuo to laiko, kai iš jo buvo atimta darbo žmonių solidarumo išeiginė gegužės pirmosios dieną, kurią tik po atkaklios kovos pavyko susigrąžinti. O šito angelo kaimynystės susigrąžinti tikrai nebepavyks - ekspromtu surengtoje spaudos konferencijoje tai pripažino ir vyriausiojo redaktoriaus pirmasis pavaduotojas Petras Dargis, susipažinęs su protestuotojų reikalavimais prie kabineto durų.


Širdies tuštumai užpildyti buvo atliktas paskutinis kavos aukojimo ritualas, kurį celebravo garsioji Rita - ta pati mano puslapių komentatorė, kurią vienos liliputinės sektos vadas yra išvadinęs vyru. Po to atėjo valytoja, ir pasipriešinimo lozungai nukeliavo į užmaršties dėžę.

Tikiuosi, šis trumpas ir gausiai iliustruotas informacinis pranešimas padės visiems mano dvasiniams tėvams, mokytojams bei ganytojams suprasti, kodėl, jų žargonu šnekant, nesusituokiu su kuria nors viena sekta. Kaip rodo paskutinių dienų dvasinis sukrėtimas mano darbovietėje, parduodamas savo sielą kuriai nors vienai sektai, aš padaryčiau nepataisomą žalą visoms kitoms sektoms, kurios taip ir liktų be mano mano sielos.


Rodyk draugams

Komentarai (5)

Anonimas2006-02-09 14:29

o kodėl negalima suderinti du dalykus- Petrą ir virtuvę?Manau,kad būtų visai smagu kaisti vandenį kavai ar arbatai ir bendrauti, aptarti dienos ir darbo aktualijas tuo pačiu su pirmuoju vyriausiojo…Kaip sakoma" du viename" :))…

aralzero

2ra2006-02-09 14:45

Petrai, tai kur aš tave rasiu, atėjusi į plunksnos brolių buveinę? Aš prastovėsiu kalne duobelę ir prarymosiu uosio tvorelę, belaukdama tavęs senojoje vietoje…

Anonimas2006-02-09 14:50

Kažko piketuotojų nematyt, tik viena Rita. Kur tie jos minėti keli šimtai Petrą dievinančių pavaldinių?

Anonimas2006-02-10 10:10

ut tie paparaciai, manęs tai nenufotkino :(

Anonimas2006-02-10 12:38

Anonime, nepavydėk Petrui nei jo pavaldinių, nei draugų, nei gražių moterų apsupties. O gal tavo ritualiniame gyvenime pavydas — ne nuodėmė?

atseit anonimas

Rašyti komentarą

Tavo komentaras