BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patriotizmas neatsilieka nuo kainų

Kava, kuri kainavo 17 litų, dabar - 22. Už du kilogramus miltų mokėjau 2,40, dabar - lygiai 3. Kainų šuoliai tokie patriotiški, kad ir aš, nelabai akylas žmogus, praėjau juos pastebėti. Ačiū nematomiems Lietuvos oligarchams, jų atstovei Grybauskaitei, oligarchų remiamoms Seimo partijoms ir, žinoma, visai kairiojo kapitalo Vyriausybei. Laikas nesnaudžia. Kol jie įsives eurą, turi mums skubiai pakelti kainas. Tada kainų kilimas neatrodys taip baisiai.
Kartu su kainomis Lietuvos televizorius kelia tautos patriotizmą. Iš miesto pas mane atvažiuoja du zombiai, išlipa tiesiai iš televizoriaus, klausia:
- Kaip čia gyvena ūkininkai?
- Girdėjau, numušė pieno kainas, - sakau. - Dabar už litrą nebebegauna nė lito.
- Štai ką ruskis pridirbo! - supyksta zombiai.
Jie žiūri TV ir viską supranta. Dabar pyksta ant ruskio, kad Lietuvos įmonės kelia pieno kainas. O kaip kitaip? Litras nugriebto jau kainuoja per tris, kaip nesipiktinsi? Kas, ar ne Putinas?.. Mes juk žiūrim TV ir matom, kaip sunku Ukrainai kariauti su savo gyventojais, o čia dar ruskis pabrangino pieną.
- Palaukit, palaukit, - sakau. - Pabrangino?.. Už litrą žmonės nebegauna nė lito. Tai pigo pienas ar brango?
Pasirodo, pigo jisai tik tiems, kurie pieną parduoda. O tiems, kurie perka? Parduotuvėj jisai pabrango. Skirtumas lieka kažkur oligarchų bankuose. O kaip kitaip? Argi dykai vyko Grybauskaitės rinkimų kampanija? Ar nekainuoja parlamentinės partijos? Kas išlaikys?..
Dviejų atvykusių zombių galvose vyksta kažkas, kažkokie TV reportažai suūžia jų smegeninėse. Pagaliau šniokštimas nutyla, galvose instaliuota patriotinė programa suranda atsakymą:
- Štai ką ruskis pridirbo!..

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras