BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja prasmė

Alius Sakinis vieną dieną pamatė, kad  žmona jį tarkuoja dvidešimt metų.


-         Ką aš darau, viskas blogai, - pasakė jis žmonai. – Atsibodo tas pats ir tas pats! – ėmė jis rėkti. - Viskas! Blogo žodžio kad negirdėčiau!


-         Gerai, - atkirto žmona. – Bet ir tu balso ant manęs nebekelsi!


Jie pasirašė sutartį: žmona Aliaus daugiau nekritikuos, o Alius ant jos niekada neberėks.


Taip jie gyveno.


Sykį Alius sutiko žmoną virtuvėj. Ji buvo apsivilkusi chalatu ir veidą išsitepusi kažkokia koše.


-         Ar tu prisimeni, kada mes kalbėjomės? – paklausė ji.


-         Nežinau, - sutriko Alius. – Gal pernai?


-         Matai – kalbėti nebėra apie ką, - atsiduso žmona. - Bendras gyvenimas nebeteko prasmės. Ar nereikėtų mums skirtis?


-     Skirtis? O kam? – nustebo Alius. – Kaip tik galim gyventi!

Rodyk draugams

Komentarai (14)

Anonimas2006-03-09 10:05

Bet kas su tais vyrais yra? Aš galvodavau anksčiau, kad anekdotai apie uošvienes ir šeimų konfliktus — išgalvoti. Kartą kažkokio pokalbio metu , kai išsirutuliojo kalba apie mano durnas idėjas, klausiu savo Modestuko: gal geriausiai jam būtų, kad aš būčiau nebylė, nes mat išdrįstu jo klausinėti, atseit pasakoti visokias nesąmones.

Jis man atsakė: "geriausia, kad būtum turtinga nebylė. Tai dar gerai, kad uošvienės neturiu". Mat mano mama mirusi.

Gyvuliai ir tiek.

Petras2006-03-09 13:15

Tikra tiesa - turtinga nebylė daug geriau už neturtingą šnekę, kuri amžinai neduoda ramybės. Bet abejoju, ar tai būtų ideali situacija.

Gyvendami žmonės prisiriša vienas prie kito tarsi prie narkotikų ar bažnyčios smilkalų ir nebegali gyventi kitaip. Jeigu vieną dieną prarastumei kalbą ir liautumeisi Modestuką ėdusi, jis kurį laiką džiaugtųsi netikėta ramybe, bet praeitų diena, kita, ir jis neištvėręs pareikštų:

- Ko tyli kaip vandens į burną prisisėmusi? Žodžio negali pasakyti? Labai turtinga esi? Manai, kad mane nupirksi už pinigus?..

Alius Sakinis pasielgė išmintingiau - jis vieną dieną nutraukė priklausomybės santykius, ir abu su žmona tapo laisvi nuo savo prisirišimo.

NatalyKelyje2006-03-13 20:08

Man sako - tu per daug pataikauji, tu per daug stengiesi dėl jo… Gal aš senamadiška? Prie patriarchato įpratus? O gal jį tokiu pačiu laikau, todėl elgiuosi taip, kaip noriu, kad su manim elgtųsi?

Kodėl reikia kęsti tą amžiną vyro ir moters kovą - tu nebūk jam per gera, paliks tave, nusibosi… Kodėl negalima santarvėj, kaip žmonėms?

Petras2006-03-14 12:21

Gyventi santarvėj moko pats Dievas. Bet jeigu žmogus prisiriša prie kitokių, tarkim, konfliktiškų santykių, jis nebegali gyventi be kofliktų. Kaip yra priklausomybė nuo alkoholio, narkotikų, ritualų, magijos, lošimų, televizijos, religijos, sekso, etc., taip gali būti ir priklausomybė nuo konfliktiškų santykių, streso, baimių ir kitų atstumiančių dalykų.

Jeigu tave kažkas moko gyventi konfliktiškai, tai jis tikriausiai priklausomas nuo konfliktiškų santykių. Nesu matęs, kad blaivininkas ragintų kitus gerti arba nerūkantis siūlytų kitiems užrūkyti…

Egluze2006-03-24 23:10

Is kur tu zinai, kad Dievas yra? Gal kas nors prasigalvojo tai seniai seniai,kad butu lengviau gyventi? Juk pvz kokie nors Jehovos liudytojai turi dieva Jahova ir jie mano,kad kirkscioniskojo dievo nera..ir taip visi tikejimai..tai kurie klysta o kurie teisus? juk nera 10 dievu ar ne? o galbut nei vieno nera? :)

Petras2006-03-28 15:52

Egluze, man visai nesvarbu, į ką tiki jehovistai ir kokius stabus garbina katalikai arba stačiatikiai. Aš buvau alkoholikas ir galėjau gyvenimą baigti šiukšlių konteineryje, bet Jis man suteikė antrą šansą. Žmonių filosofavimai, klaidos ir abejonės nebepakeis to, kas yra įvykę.

Anonimas2006-03-31 18:41

nelabai suprantu. Buvot alkoholikas,pradejot tiketi dievu ir paslaptingai pasveikot?? :)))

niam

Petras2006-04-03 21:09

O tu, niam, negali patikėti?

Nežinau, kaip tave įtikinti. Paskelbčiau pažymą, kad tikrai nebegeriu, bet kas ją parašys?

Anonymous2006-07-10 17:58

liudyti Jėzų -tai irgi priklausomybė :))) Netoli nubėgom

Petras2006-07-10 19:40

Liudyti - priklausomybė?

O tu bent žinai, kas tai per žvėris ir su kuo jis valgomas?

Akela2006-07-10 21:39

Nežinau .Įsivaizduok :esu 4-5 metų amžiaus ir pabandyk tu man paaiškinti .

Kai tu buvai tokio amžiaus ,aš tau be vargo būčiau parodęs kas tai yra perkūnas ,kas tai yra ugnis ,kas tai yra derlius ,kas tai yra ąžuolas ….turbūt jauti kur lenkiu ? :)

Žmogaus formavimasis yra nuoseklus procesas .Kultūra taip pat .Yra bendri patyrimai ,yra asmeniniai patyrimai .Bendri patyrimai yra perduodami iš kartos į kartą .Jie ir sudaro mūsų Motiną kultūrą .Laiminga ne ta tauta ,kurioje daug genijų su asmeniniais patyrimais ,laiminga ta ,kurioje didžiuma vidutiniokų ir jų patyrimas lengvai perduodamas iš kartos į kartą..Asmeninių patyrimų nauda tik patyrusiam ,bet jei jų neina perduot – neliks jie kultūros dalimi .

Petras2006-07-10 23:03

Bendri patyrimai? Oho!

Po vieno mano straipsnio kalbėjome apie "bendrą kaltę", dabar kalbėsime apie bendrą patyrimą.

Mane šis fenomenas sudomino.

Taigi - kai davatkų minia sektos susirinkime patiria tam tikrą orgazmą, ar tai yra bendras visiems orgazmas, ar kiekviena davatka patiria savo orgazmą, tik chronologiškai su kitais?

Aš niekada neužsiėmiau kolektyvinėmis orgijomis ir religiniais ritualais, todėl šiuo požiūriu neturiu jokios patirties. Tačiau vienas jaunystės draugas kažkada agitavo, jog būryje sekso kaifas yra "ne tas". Jis taip ir sakė: tai visai kas kita, ką patiri vienas su viena moterimi.

Tačiau koletyviai patyrimai manęs nepatraukė. Tuo požiūriu lieku konservatyvus ir manau, kad kiekvienas orgijų narys patiria orgazmą individualiai, tik vienu laiku su kitais, o tai sustiprina jo potyrius. Bandoje visi potyriai stipresni - tai banalus psichologijos faktas.

Tai tiek mano individulios patirties apie bendrus patyrimus.

Būtų smalsu išgirsti ką nors iš tavo bendrų patyrimų. Ar mano jaunystės draugas buvo teisus, ar truputėlį melavo?

Akela2006-07-10 23:41

Įkišk ranką į ugnį ir tu pajusi tai, ką aš jaučiu.Negerk vandens ,nevalgyk kokias 5 paras ir tu pajusi tai,ką aš jaučiu. Atmerk akis į saulę ir pažvelk – pajusi tai ,ką aš jaučiu .Išeik į šaltį nuogas ir pajusi tai,ką aš jaučiu.Visa tai tu galėsi man papasakoti ,o aš galėsiu ir mokėsiu tai patikrinti.

Kai kalbi apie savo patyrimus ,tai patikrinti gali ne kiekvienas.

Ir nereikia duoti peno seneliui Froidui . :)

Petras2006-07-11 00:43

Tavo žiniai, be senelio Froido yra ir kitų ne blogesnių senelių. Beje, kaip tik Froidas buvo kitoje pusėje - individualiąją psicvhologiją pradėjo ne jis, o kitas žmogus. Gal girdėjai apie tokį Adlerį?

Bet palikime senelius anūkams.

Grįžkime prie bendrųjų ogazmų.

Kai panikos apimta banda traiško savo gentainius, kiekvienas bandos gyvulys yra valdomas vieno ir to paties instinkto. Tikriausiai jų potyriai labai panašūs.

Bet kai individai kartu žiūri į saulėlydį?

Jeigu tris vienodai sureguliuotas kompiuterio kameras nukreipsi į tą patį saulėlydį, jos tikrai užfiksuos vieną ir tą patį vaizdą.

O kai žiūri trys žmonės, iš kurių vienas galbūt daltonikas?

Ar žmonės - kompiuteriai?

Tiesą sakant, neturiu jokio noro toliau diskutuoti tokiomis banaliomis temomis. Net senelis Froidas, kuris buvo linkęs visur matyti visiems bendrą libido, tikriausiai numotų ranka.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras