BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mirusiųjų ženklas

Kryželis prie pavardės. Ką jisai reiškia?
“Tau kryžius”, - grasina pamišėlis, ir aš suprantu.
Dvi datos. Viena - gimimo, kita - su kryželiu.
Kryžius ant kapo.
Kryžius prie kelio, kur įvyko avarija ir žuvo žmogus.
“Kryžius - prisikėlimo ženklas”, - girdžiu tūkstantį sykių girdėtą frazę.
Tikrai?
Pats tiki tuo, ką sakai?
Tu sakai tą, ką matai?
Viskas tvarkoj?..
 

Šitas papuvęs pagalys ir alavinis stabukas, prikaltas prie jo, turėtų prikelti mane po mirties. Sunku patikėti, kad tu tuo tiki.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

Meja2008-10-10 14:54

nuotrauka grazi, o visa kita- ai…

Petras2008-10-10 14:56

Taip, visa kita labai nestabmeldiška. Ui…

deimantukas2008-10-11 18:39

Argi toks neprižiūrėtas ir supuvęs kryžius gali ką nors prikelti?Reikia tokius daiktus saugot, mylėt, kad jie atrodytų, kaip motinoj bažnyčioj-spindėtų, blizgėtų ir kvepėtų.Dabar jis net malkoms netinka, o su alavuku-nebent vinis į sieną kalt.Nušveisti, nugruntuoti ir nulakuoti jį reiktų ir dar pastatyti garbingoj vietoj pašventinus-va tada jis tikrai pažadintų visas vėles. Aš tuo beveik neabejoju.

deimantukas2008-10-11 21:16

O dabar rimtai:labai graži nuotrauka ištikrųju-natūralios gamtos jėgos nugali stabus.Stabas baigia užsikloti žole ir rudeniniais lapais :-) .

Petras2008-10-12 06:33

Čia tu teisingai pastebėjai - natūralios jėgos nugali dirbtinius dalykus. Visi žmogaus padaryti dalykai yra baigtiniai ir nesivysto - padaryti jie iškart pradeda degraduoti, irti. Pastatytas namas pats daugiau nebeauga, tik pūva, pieštukas dyla, automobilis - irgi, jis gali dar ir sudužti. Nesu girdėjęs, kad prancūziška citrinikė kada nors ištobulėtų iki vokiško golfo… :))))

Su Dievo kūriniais - kitaip. Pasodintas medelis užauga iki oho kokio medžio, menkutis kūdikis gali tapti bet kuo, kad ir žurnalistu arba NET redaktoriumi… :)))))

Labai įdomu pagal šį kriterijų vertinti viską, net reiškinius. Ar kalba - žmogaus kūrinys, ar Dievo? Jeigu būtų žmogaus, ji sukurta iškart imtų degraduoti. Bet kalba prieš išnykdama dar auga, turtėja tobulėja… Išeitų, kalba - ne žmogaus, o paties Dievo kūrinys. Vadinasi, jokios kalbos, tegu ji tau būna svetima ir nesuprantama, negalima vadinti "negražia". Dievas negražių dalykų nekuria, negražios gali būti tik tavo mintys.

O kryžius, alavinis dievukas, bet koks kitas stabas? Jis padarytas dar auga, tobulėja, gražėja, ar iškart ima irti?

Rašyti komentarą

Tavo komentaras