BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konstituciniam teismui ir Konstitucinei prokuratūrai

Po Lietuvoje nuskambėjusių informacinio karo kratų ir matydamas realią priešiškų nuomonių grėsmę tvirtai mūsų šalies konstitucinei tvarkai, aš su visa atsakomybe principingai pareiškiu, kad palaikau JAV vyriausybės politiką Lietuvoje, remiu mūsų gerbiamos Prezidentės Dalios Grybauskaitės karą su teroristine Rusija ir tikiu greita mūsų šauktinių pergale.

Drąsiai ir nedviprasmiškai pasisakau prieš demokratijos perlenkimus ir nusikalstamų elementų piktnaudžiavimą mūsų Vyriausybės bei gerbiamo Vytauto Landsbergio suteikta žodžio laisve, griežtai smerkiu visus Vyriausybės priešus, siekiančius panaudoti mūsų Konstituciją bei veikiančius įstatymus konstitucinei tvarkai griauti. Jeigu jų kaltė dar neįrodyta, tai dar nereiškia, kad jie nekalti.

Kviečiu visus savo bendraminčius karštus patriotus palaikyti laikinus Konstitucijos bei žmogaus teisių apribojimus, skirtus Konstitucijai bei žmogaus teisėms išsaugoti. Geriau patys atšaukime pavojingas demokratines laisves, kol jų dar neatšaukė demokratijos priešai.

Kartu pareiškiu, kad visada tikėjau Jos Ekscelencijos neklystamumu, Švenčiausios Mergelės Marijos amžina nekaltybe, Vytautu Landsbergiu bei jo anūku Gabrieliumi. Jeigu kada pasišaipiau iš tų šventų dalykų, tai tik juokais arba suklaidintas priešiškos propagandos.

Prašau šį mano pareiškimą laikyti lengvinančia aplinkybe.

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras