BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Katalikybės testas

Kaip jau žinome, katalikui neturi rūpėti, koks yra kunigas. Ar kunigėlis šioks, ar kunigėlis toks, vis tiek per jį eina Dievo malonės. Neseniai viena davatka man paaiškino, kad mišių metu ji vis tiek bendrauja ne su kunigu, o pačiu Jėzumi.
Siūlau pasitikrinti, ar ir Jūs - pakankamas katalikas.
Jeigu katalikų kunigui moraliniai reikalavimai netaikomi ir bet kokiu atveju iš jo eina Dievo malonės, pamėginkit įsivaizduoti, kad padofilas kunigas Jūsų akyse ima prievartauti mažą berniuką. Kaip elgiatės?
1. Dėkoju Dievui už malones, kurias berniukas gauna per kunigą.
2. Užkemšu berniukui gerklę, kad tas neklyktų.
3. Pasipiktinu berniuku, kam tas sugundė kunigą.
4. Prakeikiu žurnalistą, kuris tai paskelbė.
5. Žinau, kad šito nėra, nes to paprasčiausiai negali būti.
Keliems atsakymų variantams galėtumėt pasakyti “taip”? O gal turit daugiau, dar geresnių atsakymų?
Kuo daugiau “taip”, tuo stipresnis jūsų tikėjimas. Kunigu, žinoma…

Rodyk draugams

Komentarai (22)

yonanoy2006-08-05 08:46

Varyk Petrai ir toliau tokiu stiliumi…

Anonymous2006-08-05 09:04

Tai perlenkimas. Katalikų bažnyčia kovoja su iškrypimais, o Lietuvos kardinolas Audrius Bačkis viešai pasisakė prieš homoseksualizmą kunigų seminarijose. Kunigams moraliniai reikalavimai taikomi.

Petras2006-08-05 09:13

Kardinolai kal ir kovoja - aš to nežinau. Šis testas - ne kardinolams, ne ganytojams ir ganytojų ganytojams, bet paprastiems avinėliams, kurie turi paklusniai sekti paskui parapijos piemenį.

deimantukas2006-08-05 09:17

as negaliu,as susinierwynau.Alia ,Piatrai,kaip tu sitaip gali dieti aaaant baznyyyyycios?

Anonymous2006-08-05 09:32

Petrai,

aš visada buvau kategoriškas…Dėl aprašomos problemos noriu pastebėt, kad nors dėl savo ateizmo esu silpnas teologijoj, bet gal tokia Dievo valia? Mažai teskaičiau teodicėjos - Dievo pateisinimo - veikalų. Gal praturtinsi šia mokslo šaką ir savo mintimis?

Bevardis

Redagavo Petras 2006-08-05 09:53

Anonymous2006-08-05 09:34

Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous Onanymous

deimantukas2006-08-05 09:45

Cia naujas virusas turbut-anonimu anonimu anonimas.

Petras2006-08-05 09:58

Šoko būsenoj žmogui gali atsitikti bet kas. Gal jis tikrai įsijautė į mano klausimą ir prieš akis išvydo tai, į ką pažiūrėti pasiūliau?

Anonymous2006-08-05 10:02

O tau Petrai ar patinka jauni sultingi berniukai?

Petras2006-08-05 10:14

Ne, yonanoy, aš ne tavo tikėjimo - sultingi berniukai man nepatinka.

pumba2006-08-05 18:03

o kur variantas "nutraukiu kunigui galva"???

Petras2006-08-05 18:55

Miela pumba, šis testas skirtas katalikiškumo lygiui patikrinti. Jei tau kyla minčių nutraukti kunigui, tegu ir pedofilui, galvą, tai tu jokia katalikė. Nesant vandens, jo temperatūra nematuojama.

Petras2006-08-05 19:14

Manęs netraukia nei teologija, nei pedofilija, nei teodicėja, nei kiti panašūs dalykai.

Matyt, mepraturtinsiu nei pedofilijos, nei jos pateisinimo - kažkokios teodicėjos.

Tiek to.

bevardis2006-08-05 22:02

nuvylei mani Petrai,

kaip gi nereikia teisint Dievo? juk viskas jo valioje?

pumba2006-08-06 02:07

tu mane stebini. is tiesu, nepavadinciau saves kataliku. bet jeigu katalikas tas, kuris pasirenka viena is tavo variantu — velniop juos visus, ir tave kartu. kaip dar galima (dristi) apeliuoti i kazkokia religija tokioj situacijoj?!

Petras2006-08-06 08:37

Bevardi, neapsimesk nesuprantąs ir neklaidink savęs. Šį sykį kalbu ne apie Dievo, bet apie pedofilijos pateisinimą, kuriam yra pasiryžę katalikų fanatikai, kada pamato garbinamo kunigo nusikaltimus.

O Dievas išsivers ir be mano pateisinimo (išteisinimo). Puodžiui nereikia, kad jį teisintų puodas. Visi tie jūsų teoliginiai pliupalai - toks pat tuščias reikalas, kaip ritualiniai "aukojimai" ar užburtos duonos "galia".

O kad tave nuvyliau, džiaugiuosi. Bus tikra nelaimė, kai manimi ims džiaugtis kunigai, Rašto aiškintojai, davatkos ir kiti Jėzaus priešai.

Petras2006-08-06 08:45

Miela pumba, šis testas skirtas tam, kad padėtų suprasti, į kokią situaciją save stato kunigų garbintojai, kurie sutinka garbinti bet kokį kunigą, tegu ir pedofilą.

Net ir tada, kai nusikaltimui surinkta pakankaimai įrodymų, katalikų davatkos eina prie teismo ir daro moralinį spaudimą prokurorui bei teisėjui. O kai nusikaltimas įrodytas, kunigo fanai prakeikia žurnalistus, kam tie paskelbė.

Visa tai - neurotinės išstūmimo reakcijos. Iš ligos nereikėtų juoktis, bet turiu sveikiesiems parodyti, kad tai liga ir kad jiems neverta savo noru stoti į nestabilių žmonių klubą.

bevardis2006-08-06 11:12

žinai Petrai, o ištikro tai aš tavim džiaugiuosi…

Džiaugiuos tuo kad negeri, esi geras draugas, turi savo tiesą, gini ją. Smagu žinot kad kažkur esi ir tau viskas gerai. Esu ateistas ir tavo dievas nėra mano, bet jis nėra man priešas ir jis tikrai netrukdo man tavim džiaugtis. Tiesa man kiek nepatinka tavo kategoriškumas, bet ir aš toks. seniau tu buvai dar kategoriškesnis jei tau patinka būk ir toliau toks.

deimantukas2006-08-06 11:24

I malda,i malda visi i malda,nes siandien sekmadienis!!!Naudokites proga prisijungti prie "tikinciuju"minios ir pasirodyti baznycioje,priesingu atveju uzsitrauksite kunigo nemalone ir jis jus nubaus-atkirs rysi su Dievu.Atbukite,pasirodykite jam ir pazistamiems,kad esate pareigingi katalikai!!!O po to-kaip bus,taip bus.

O as vaziuoju i soda,man reikia pabut vienam,po sunkios darbo savaites.Nes tik budamas vienas as galiu pasisneketi su JUO.

Petras2006-08-06 12:10

Ne mano reikalas, bet puldinėdamas nuo teodicėjos prie ateizmo gali blogai baigti. Tokie vidiniai tapatybės prieštarvimai yra pavojingi, prieš kokius 10 metus pats vos nebuvau į juos įsipainiojęs.

Nemėgstu kištis į konkretaus žmogaus reikalus ir viešai juos lukštenti, kaip darai tu, bet kad apeliuoji į draugiškumą…

Mėginu atspėti, kas toks galėtumei būti. Pažįstu vieną baikštų ir nuolankų visų valdžių garbintoją, kuris tuo pat metu viskuo nepatenkintas. Bet greičiausiai, žinoma, jis nepatenkintas savimi, tik to negali pripažinti ir savo ydas projektuoja kitiems. Bendravimas su juo darosi vis sunkesnis. Ir vis dėlto, manau, jis nesiimtų viešai nagrinėti pavardę pasiskelbusio žmogaus savybęs, pats lyg paskutinis niekšelis slėpdamasis bevarde kauke.

Bet tiek to. Ar pažįstu tave, ar nepažįstu, gyvenu savo gyvenimą, nes jį vieną turiu ir džiaugiuosi mano Draugo suteiktu šansu pradėti iš naujo. Kadangi pristatai save ateistu, tavęs netrikdysiu ir savo kelio nesiūlysiu.

Ko gero, ateistui artimesnė būtų teologija su visomis savo teodicėjomis.

Anonymous2006-08-08 12:23

(Išvalyta. Čia tupėjo Ele - ta pati mano aprašytoji davatka, kuriai malonės eina iš bet kokio kunigo, tegu ir pedofilo, rankų, o Dievo malones, kurias Jis suteikia be kunigų leidimo, ji vadina šėtono darbu.)

Redagavo Petras 2006-08-08 17:01

Deepblue2006-08-08 16:13

Zinai anonime nelabai suprantu tavo klausimo prasmes, manau gali i kunigo vieta delioti ir Petro ir mano ar dar kieno nors kito vardus, bet nuo to tikrai niekas netaps pinigu istroskusiu melagiu.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras