BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką jums galvoti antradienį

Šiandien galvokite apie kažkokią Lietuvos krizę ir globalų klimato atšilimą. Nuoširdžiai dėl to nerimaukite ir graužkitės. Kad būtų lengviau pasiekti reikiamą nerimo ribą, įsivaizduokite, kaip mažėja ir mažėja jūsų šaldytuve maisto atsargos, o jūs neturit iš ko papildyti. Arba kaip vis greitėdamas sukasi elektros skaitiklis, o jūs negalite sustabdyti.

Norėdami prisijungti prie pasaulinės baimės pamėginkite įsivaizduoti didžiulį ledo gabalą, kuris nepaliaujamai tirpsta, mažėja, ir greitai neliks mūsų planetą vėsinančio ledo rezervų. Viskas įkaista, niekur neberandat pavėsio, šuliny užverda vanduo…

Darykite, kaip liepiau, o vakare pažiūrėsim, ar ženkliai pasikeitė šalies ekonominė situacija ir nerimą keliantys atmosferos procesai.

Rodyk draugams

Komentarai (6)

aralzero2008-12-02 08:59

Taip , mane tai labai neramina.Tas krizės baisumas, o dar ozono skylė, o dar klimato atšilimas… Ką jau čia mano bėdos, tiesiog sarmata į jas gilintis…

larius2008-12-02 09:07

perskaičiau, pagaliau žinau, dėl ko nerimauti… o aš vis apie save ir apie… Tu tik pagalvok ,koks krizius ant pasaulio ..

deimantukas2008-12-02 19:29

Turėjau daug rūpesčių nuo pat ankstyvo ryto.Tvarkydamas reikalus visą laiką nepaliaujamai galvojau apie mūsų mylimą planetą užklupusią krizę ir pasaulinį atšilimą.Taip begalvodamas aš nepastebėjau mano kelyje kažkokios duobės ir smarkiai trinktelėjau ratu į ją.Nuo jos sulinko ratlankis ir išsileido oras iš padangos.Teko keisti ratą, o aš vėlavau į autobusų stotį.Keičiau labai greitai ir tuo pačiu nepamiršau galvoti apie globalias bėdas.Tada sėdau spausti į stotį.Išgirdau kažkokį garsą iš mašinos pakabos.Jis kažkaip smarkiai garsėjo, bet pasižiūrėti neturėjau laiko.Niekada jo nebuvo.Į stotį šiaip taip spėjau ir sustojęs pradėjau tikrinti automobilį-pasirodo per tuos globalius atšilimus aš pamiršau priveržti ratą.Ačiū Dievui-baigėsi gerai.Toliau plačiai dienos įvykių nepasakosiu, nes nesisekė visiškai.Sužlugo mano planai, pamiršau nuvykti į kelias vietas, kur prižadėjau, sustabdė kelių patrulis ir sumokėjau baudą už viršytą greitį.Po to kažkaip nepastebėjau perėjoje mergaitės, bet vos spėjau sustoti.
Matyt mane irgi veikia pasaulinė krizė.Kokia bloga diena šiandien- senokai taip buvo, oi senokai.
Dabar guliu ir žiūrėdamas į lubas mąstau:ar man taip nesisekė, nes visą dieną mąsčiau apie krizę ir atšilimą, ar tie pasauliniai baisūs įvykiai ir mane taip veikia? Niekad man taip blogai nebuvo.Ir atrodo mąsčiau,ką liepei.

Petras2008-12-02 20:40

Šiandien man skambino tokia išminties tvirtovė, sako, viską dieną galvosiu, kaip tu liepei, apie krizes ir verdantį šulinio vandenį, bet jeigu kas nors pasimaišys galvoje, tai neva būsiu kaltas aš…

Jūs darote vieną esminę klaidą - kur esate matę, kad ganytojas atsakytų už savo ganomus avinus? Štai aš važiavau nuo Bubių link Šiaulių, kelias, tikrai žinau, po remonto pašventintas, bet moviau tokiai furai į užpakalinę dalį ir susimaliau mašiniuko priekį. Jau maniau susirasti tą šventintoją ir iškelti jam civilinį ieškinį, bet sužinojau, kad šventintojai neduoda jokių garantijų ir nepasirašo jokių garantinių raštų.

Kaime pastatomas kryžius, kuris turi saugoti visus nuo vagių ir banditų, arba nuo gaisrų, bet jeigu tau iš panosės nušvilps dviratį arba sudegs malkinė, nei stabdirbys, nei kryžių šventinęs kunigas už tai neatsakys.

Aš irgi negaliu atsakyti už jūsų durnystes. Jeigu sumalėt mašinos ratą ir sumokėjote mentui baudą, tai gal laiku neatlikote išpažinties, nesilaikėte pasninko arba įvažiuodami į sankryžą nespėjote persižegnoti. Nelaimės priežasčių gali būti labai daug, visų čia neišvardinsiu.

Tik nekraukit man savo bėdų - aš esu dvasinis tėvas, jūsų ganytojas, o ne draudimo kompanija.

deimantukas2008-12-03 06:53

Ganytojas.Hm, hm.Tada kodėl aš turėčiau gyventi pagal tavo nurodytas mintis, kodėl turėčiau galvoti, kaip tu nurodei? Kai galvojau savo galva man sekėsi kur kas geriau, nei vakar, kai galvojau, kaip tu liepei.Ir aplamai- nusispjauti man ta pasaulinė krizė ir kažkokie ledynmečiai.Kur jie? Kur? Aš jų nematau ir nejaučiu. Man labiau rūpi mano padanga.

Petras2008-12-03 09:38

Maištas laive? O dar sako, kad inkvizicija buvo nereikalinga… Įkiščiau į tam tikrą vietą popiežiaus kriaušę, apaučiau kojeles ispaniškais batais, padaryčiau šalto šventinto vandens klizmą - kaip mat atsikratytum eretiškų piktžodžiavimų.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras