BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jos man pozavo!

Šį rytą jos vėl atėjo. Kai užsimiegojęs užmečiau akį pro langą, abi jau krapštė iš po sniego obuolius. Šį sykį priėjo visai arti trobos. Kartais nedrąsiai pažiūrėdavo į mane, bet fotografuotis labai nesidrovėjo. Toks mano stirnų gyvenimas: nori obuolių - padirbėk modeliu.


Gaila, kad vėl nebuvau pasiėmęs fotoaparato. Tai nupaveikslavau mobiliaku. Geriau tokios nuotraukos, negu jokių.


Obuoliai greitai  pasibaigs - kuo tada šersiu pozuotojas? Turėčiau šieno, priviliočiau jų visą bandą. Parduočiau nuotraukas - prisipirkčiau kičinių. Kiti juk turi gibsinių arba molinių… Ir dar pripučiamą gulbę paleisčiau gyventi į tvenkinį… Kiaurus metus matyčiau tokius vaizdus be kažkieno malonės.


Tačiau kas žiemą parduos šieno?



Kaltinėnai, 2005-12-11, 9 val.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Ajona2005-12-11 19:15

Kad ir su mobiliaku fotografavai, bet "modeliai" iš tiesų atrodo labai simpatiškai. O šieno gal ir pagal skelbimą susirastum. Tik kas jo į Dargio Daubą nugabentų?

Anonimas2005-12-11 20:27

Na, kad stirnos- tikros akivaizdu… O galejo buti ir fanerines ir judeti pagal distancinio valdymo pultelio reikalavimus… Cia butu siuolaikiska, o dabar viskas naturalu, jokios technikos ir elektronikos…Kam idomu ?Gal medziotojams…Juo labiau ir adresa autorius nurode ir ka stirniukes megsta griauzti…

aralzero

Anonimas2005-12-11 22:55

:)

Anonimas2005-12-15 18:26

Skelbiu konkursą: kas atspės, kam tie pagaliukai sukalti dešiniame nuotraukos kampe.

Kas taspės, tas šaunuolis.

Rita

Rašyti komentarą

Tavo komentaras