BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įsivaizduoti ar matyti?

Apylinkės, kurios gyvenu, nepaprastai gražios. Tai pripažįsta visi, ir naujasis pažįstamas, su kuriuo einame Dargio dauba link mažojo ozo.
- Įsivaizduoju, kaip čia nuostabu pavasarį, - staiga jis pareiškia, žiūrėdamas žemyn nuo didžiulio skardžio.
Eureka! Ir kaip anksčiau nepastebėjau  tos jų savybės?
Žiemą jie sako: įsivaizduoju, kaip čia nuostabu pavasarį! Atėjus pavasariui, jie ima ima įsivaizduoti, kaip čia bus nuostabu vasarą, kai viskas žaliuos ir kvepės. O kai vasarą viskas žaliuoja ir kvepia, jie pastato akis ir sako: įsivaizduoju, kaip čia nuostabu rudenį, kai miškas ima švytėti krintančiais lapais!..
Nuostabu kada nors bus.
Bet niekada nebūna.


Rodyk draugams

Komentarai (3)

Rita2008-02-19 11:02

Tikrai, kiek kartų esu susidūrusi su tuo, apie ką rašai. Stovim, rūkom, sniegas krinta — nu kada ateis pavasaris. po kelių dienų sniegas ištirpsta: nu kaip gražu buvo, kai balta nuo sniego visur, o dabar va balos telkšo. Ir taui sako tas pats žmogus, kuris prieš dvi dienas norėjo pavasario. Pastebėjau, kad tai atsitinka vis su tais pačiais žmonėmis, kurie nori to, ko nėra, o kai jau yra, tada nori kito. Tiek, kiek pažįstu tą savo kolegę, kuriai nepatinka toks oras, koks yra, manua, kad ji pati sau nepatinka, nuolat viskuo nepatenkinta, manau, kad problema jos galvoje, o ne pavasaryje ar vasaroje.

Petras2008-02-19 19:45

Taip, Rita, savo negatyvų nusiteikimą žmonės nesąmoningai perkelia į ką nors kitką - į "prastus" orus, į "nesukalbamus" kaimynus, į "neteisingus" laikus ir pan.
Bet įdomiausia, kad jie kur nors kitur išlekia ir gerus dalykus, kurie jau yra dabar. Jie sako - gražu bus rudenį, linksma bus per Naujuosius, pagyvensime vėliau, kai užauginsim vaikus…
Kiti vertingiausią dalyką - gyvenimą - nukelia dar toliau - atideda jį po mirties.

deimantukas2008-02-20 16:40

arba laksto po pasauli ieskodami laimes "kazkur",o nuo saves ir savo ydu vistiek nepabega.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras