Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-23

Dievas kažkur kitur

Publikuota: Miniatiuros

Tetulė atvažiuoja pas savo giminaičius ir ima blašyktis po jų didelį butą, puldinėti iš kampo į kampą, pradeda kažkaip niurmkti lyg rujojanti katė. Pagaliau paaiškėja, kas tame gražiame bute negerai:

- Čia nėra kur pasimelsti!

Pasirodo, niekur ant sienos ji nerado nei kryželio, nei švč. nekalčiausios mergelės Marijos paveikslo kopijos. Kaip ji kalbėsis su Dievu, jeigu jo niekur nėra?

Pagaliau prisiminė turinti šiokį tokį Dievą savo rankinuke. Pasiknisusi išsitraukė nutrintą maldaknygę, kurią per šimtą metų galėjo išmokti ir mintinai, pavartė jos puslapius ir išsitraukė paveiksliuką su savo Dievo atvaizdu. Tas jos Dievas buvo bazdotas graikų jaunuolis su nimbu apie galvą.

Atrėmusi kičinį paveikliuką į vazą, tetulė parkrito prie stalo ir ėmė karštai jam melstis.

Būdama jaunesnė ir sveikesnė, ji mėgdavo kartu su kitais piligrimais keliauti kur nors į Šiluvą, į Kryžių kalną, prie Vilniaus Aušros Aušros vartų ir į kitas Dievo gyvenamas vietas. Niekaip neįstengdavau suprasti, kodėl ji negali su savo Dievu bendrauti kur nors kitur, tarkime, bulvių vagoje ar tualete? Pasirodo, ten Dievo nėra! Jo niekur aplink nėra, todėl turi nuolatos ieškoti, baladotis šimtus ar tūkstančius kilometrų.

Iš bėdos gali nusipirkti molinį ar popierinį, bet tokio Dievo galia kur kas menkesnė.

Oho, kaip nyku religingam žmogui!

Patiko (0)


Atgal į: Dievas kažkur kitur