Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-01-26

Tikėjimo išpažinimas

Publikuota: Anekdotai

Tikiu į Kalėdų senelį Santą Klausą ir į senį Besmegenį, kuris nusileido su snaigėmis iš dangaus, buvo nekaltai nulipdytas iš sniego, trečią dieną kito kiemo vaikų buvo pargriautas ir sudaužytas, ištirpęs ir nuplautas nuo kiemo, nubėgęs upeliais į jūrą, ten stebuklingais garais paimtas atgal į dangų, iš kur žiemą vėl nusileis su sniegu negerųjų kito kiemo vaikų teisti, o mums, geriesiems, įmes pro kaminą dovanų. Tikiu į raganą pamotę, kuri laksto ant šluotos ir neturėjo reikalų su jokiu vyru, nes santykiauja su velniu. Amen.

Neseniai viena internetinė davatka prisvilo mane tardyti, ar aš į “ką nors” tikiu. Sakau, gal ir kiti mano skaitytojai ėmė įtarti, gal nelinkęs tikėti tokiomis gražiomis pasakaitėmis? Kaip netikėsi! Aš netgi tikiu, kad kažkurioj jūroje slapstosi didžiulė žuvis, kurios pilve nesuvirškintas gali išbūti iki trijų parų. Priimkit gražias pasakaites už tikrą, tada nereikės tikros, kartais rūsčios realybės.


Atgal į: Tikėjimo išpažinimas