BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Testas stabams atpažinti

Turėdamas laiko, užmečiau akį į senus komentarus ir radau įdomių dalykų. Štai viena katalikė po straipsnio “Gyventi ar suvaidinti gyvenimą?” rašo:


“Pernai grupelė žmonių nešė kryžių iš Lietuvos į Vatikaną. Su maldomis, giesmėmis… Jiems tai atrodė, kad šitaip gali liūdyti tikėjimą, liūdyti Kristų… Ir man visai neatrodo, kad jie nešė stabą…. Liūdyti galima įvairiais būdais”.


Aišku, liudyti galima įvairiai, bet ir toji katalikų grupelė nešė kryžių, o ne, tarkime, svastiką.


Beje, + formos saulės ženklas, kurį katalikai pasiėmė iš savo tikėjimo brolių romėnų ir kurį komentare minima grupelė tempė į “Šventojo Tėvo” miestą, net nelabai panašus į T formos kryžių, ant kurio kažkada buvo prikaltas kunigų pasmerktas Jėzus.


Visiems kryžiaus garbintojams, kurie neigia, jog kryžius jiems yra stabas, siūlyčiau atlikti nedidelį psichologinį eksperimentą su savimi.


Mieli katalikai ir stačiatikiai, jeigu štai taip + sukalti ir magiškais kunigo burtažodžiais pašventinti du pagaliai jums yra ne stabas, bet paprasčiausi pagaliai - tokie pat, kaip ir visi kiti medienos gabalai, pamėginkite juos panaudoti kaip įprastą statybinę medžiagą arba kaip namų apyvokos daiktą. Pavyzdžiui, pasidirbkite iš vieno šluotos ar šepečio kotą, kitą panaudokote užsikišusiam unitazui pravalyti…


Pamėginkite tai padaryti, ir pamatysite, su kokiomis sąmoningomis ir pasąmoninėmis jūsų baimėmis yra susijęs magiškas daiktas.


O tada galėsit sakyti, ar užburtas daiktas jums iš tiesų ne stabas.


Religija prieš Jėzų 

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonimas2006-04-20 20:06

Tikrai, dauguma mūsų per daug viską sureikšmina gyvenime.Ir dar perimame iš praeities tuos dalykus, ir sukūriame naujus…Nei papročiai , nei maldaknygės, nei Kryžių kalnas nepriartins prie Dievo… Nebent jo prisibaiminant yra ramiau bendrauti per kažkokį daiktą ar kitą tarpininką, pv. kunigą…Bet tai jau susiję su baimėmis ir prisirišimais…

aralzero

Anonimas2006-04-21 09:17

Monitorius buvo truputėlį per žemai. Kol neturėjom specialios lentynėlės, reikėjo jį laikinai padėti ant kokio nors daikto. Paėmiau iš lentynos pirmą pasitaikiusią knygą, bet vyras kažkaip išsigandęs atstūmė: "Baik, ką darai?"

Tai buvo Biblija.

Vyras iš religingos šeimos. Bet neprisimenu, ar jis tą knygą kada nors skaitė…

kinder2006-04-22 14:14

Geriau ir nesugalvočiau. Puikus testas

Rašyti komentarą

Tavo komentaras