BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tau reikalinga mano pagalba! Būtinai!

Į Visatos Centrą, kur gyveno Alius Sakinis, šį rytą atėjo elektroninis laiškas. Jis išdygo kompiuteryje tarp kitų elektroninių šiukšlių, kurių Alius paprastai neskaitydavo. Tai vis būdavo patarimai būtinai nusipirkti viagros ir pasididinti pimpalą, o Aliui  atrodė, kad jis kaip nors išsisuks ir taip. Bet šį sykį laiškas buvo nepaprastas - jis atklydo tiesiai iš kito Visatos Centro.

- Oho, Visata turi porą centrų, - susidomėjo Alius ir paspaudė enter.

- Pažink Pats Save! - paliepė laiškas su rašybos klaidomis ir čia pat pareikalavo: - Dėmesio!

Alius sukaupė dėmesį.

- PASIDARYK ARBATOS IR RAMIAI PAAUKOK 10 MINUČIŲ SAU,

Alius buvo pasidaręs kavos, ne arbatos. Tiks.

- Kodėl tu esi čia, koks tavo uždavinys?

Tikrai, kodėl Alius būtent čia, o ne kur nors ant stogo? Kodėl jis ne rūsyje? Ir koks jo uždavinys? Alius nuo pradinės nemėgo namų darbų ir vengdavo uždavinių.

- Kiek tikslų turi šiandiena? Kokie tavo tikslai?

Alius šiek tiek susigėdo. Jis turėjo tik vieną tikslą - kaip nors išsisukti nuo vieno užsakovo ir praslampinėti be darbo. Jis šiandien tingėjo ką nors daryti, todėl ir pradėjo nuo interneto.

- Ar norėtum išsiaiškinti savo tikrąjį kelią?

Ne, Alius to tikrai nenorėtų. Jis žino vienintelį kelią pas savo kaimynę ir labai nenorėtų, kad kas nors tai išsiaiškintų.

- Kokia energija (vandens, žemės, oro, ugnies) tau paklūsta? Kokią tu valdai?

Jokių problemų! Alius įsijungia elektrą, užsikuria ugnį, pasisemia vandens. Žemės dirbti nemėgsta.

Visgi problemų yra, tvirtino laiškas.

- 95% Tavo problemų glūdi tavyje, - suskaičiavo elektroninė šiukšlė, ir šitoks tikslumas beveik įtikino Alių, kad jam reikalinga šventoji pagalba. - 5% problemų glūdi socialinėje santvarkoje, kurią tu vadini realiu gyvenimu. Iš tikrųjų realybė kitur.

Kur ta realybė?

Pagaliau paaiškėjo: Savaitgalio Seminare, kuris kainuoja 1525 Lt (dviems)!

Visai nebrangiai - tik du mėnesiai darbo, pagalvojo Alius. Už tuos pinigus jis dvi dienas pavalgytų vegetariško šieno ir pagyventų stovykloje pakeliui į Šventą Kalną, kuriame Kuršiai senovėje pasikraudavo energijos ir tapdavo ypač subalansuoti ir galingi iš vidaus. Kažkada kuršiai tiek jos pasikrovė, kad išnyko visi iki vieno.

- Kaip gerai, kad nesu turtingas kvailys! - apsidžiaugė Alius. -  Aš galiu išnykti pigiau.

Tai pasakęs, paspaudė dilet, ir viskas išnyko.

Visata vėl pasidarė vienu centru.

Nebešvankavo.

Beje, ten dar buvo tokių gražių ir madingų žodžių, kaip eko, sveikata, jaunumas, grožė, Vydūnas. Ir dar tas paveiksliukas dėl solidumo:

Anksčiau, prieš pat Kalėdas, buvo užsukęs parapijos kunigas ir vos neįtikino Aliaus, kad jam skubiai reikalinga bažnyčios pagalba - viskie ten sakramentai ir nuodėmių atleidimai, kurie išgelbėtų sielą. Išeidamas kunigėlis paveiksliuką irgi paliko. Jis buvo labai panašus į tą:
 

O prieš tai tokia Lola iš Vilniaus pažadėjo išpildyti visas Aliaus fantazijas, tik jis turi paskambinti jai ir pranešti vardą. Ji irgi atsiuntė paveiksliuką, bet Alius nedrįsta rodyti.

Daugiau visko rasite čia

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Valentas2011-10-06 20:04

Labai baisiai be galo patiko :) Teko ir man susidurti su žmogumi, kuris įsirašė į sektą, kurioje mokoma kaip išgyventi naudojant vien tik kosminę energiją ir nenaudojant jokio maisto (nelabai jam pavyko ši dalis). Pasižiūri į žmogų kaip į durnelį, pasvarstai, kad ne tokį durną kadaise jį pažinojai, pamąstai kas paskatino jį taip elgtis, pečiais patrūkčioji ir ranka numoji. Ir visi taip daro. Bet pirmą kartą matau, kad kas nors iš sektantų pasijuoktų tokioj gražioj formoj. Tiesiog super!

Tiesiog as2011-10-23 14:30

Ne veltui Biblija sako, kad žmones ieškos nuo vieno Žemės krašto iki kito - ir neras Dievo. Visokie “visatos centrai” užkiša eterį… Gaila žmonių, kurie taip ir nepasirinko vienintelio teisingo Kelio - Jėzaus.

Petras2011-10-23 15:21

Su vadinamuoju Jėzaus keliu tikrai yra problema. Po to, kai juodaskverniai privatizavo Jėzų ir jo vardą naudoja savo bažnyčių marketingui, pasidarė labai sunku Jėzaus propaguotas moralines vertybes tapatinti su pačia žiauriausia visų laikų religija - krikščionybe. Argi sveikai protaujantis žmogus gali vargšų gelbėtoją Jėzų tapatinti su nutuklusiais bažnyčios iškrypėliais, guodžiais pinigų vergais, pasikėlusiais “jų puikybėmis”? Argi pedofilų organizacija gali būti “Dievo kūnu”?

Apsišaukėliai “visatos centrų” šarlatanai daro tą patį, ką ir juodais skvernais gėdą apdengę apsišaukėliai Jėzaus “sekėjai” - jie vilioja pinigus iš kvailių lengvatikių.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras