BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip kepamas Dievo kūnas

Pirmiausia sumaišai košę makalošę. Vanduo ir kvietiniai miltai.

Tada makalošę supili į vaflinę ir gerai prispaudi.

Ir štai - Dievo kūnas gatavas!

Dabar Dievo kūną padalykit ir apipjaustykit - išeis keli apipjaustyti Dievo kūneliai.

Vienas Kūčių plotkelis sveria kelis gramus. Už vieną litą nusipirkę vieną kilogramą miltų, jų galit prikepti kelis šimtus ir uždirbti kelis tūkstančius litų. Manau, bent po 10 litų padorūs katalikai turėtų aukoti… Pelnas - tūkstančiais procentų. Net keista, kad mokame pinigus už šitokį nieką, už savo pačių fantaziją.

Alvydo JANUŠEVIČIAUS nuotraukos

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

Varlė Keliauninkė2010-12-09 03:40

Pf, tai naujiena parodet…
Kaimyna zakristijona turejau, tai senai siuos fintus zinau.
O jus ka? Antiagitacija baznyciai surengete?

Petras2010-12-09 09:43

Atleisk, Varlė Keliauninke, aš nežinojau, kad tavo kaimynas zakristijonas, ir tu viską žinai - būčiau nerašęs. :)
Taip, Varlė Keliauninke, aš išėjau į gatves, nešinas antiagitaciniais plakatais. :)
Bet dalinai tu teisi: pasakyti tiesą - pakenkti bažnyčios marketingui.

ei2010-12-09 10:23

joooo - ale tas kepejas kazko atrodo setono vaikas - gal jis ta plotkeli i juodasias misias nusinese. Cia man rodos veiksmas vyksta varniu vyskupystės muziejuj. ir teresiute salia…

Fishas2010-12-09 12:09

Baznycia apskritai turetu turet kasos aparatus ir moket mokescius, nes tai yra eilinis verslas. Tik kazkodel su isskirtinem salygom…

deimantukas2010-12-09 12:52

Reiks pasikept. Juk kaip, ne kaip - kalėdos. O kokios kalėdos be vaflių. Atsiprašau- Šv.Kalėdos.

Petras2010-12-09 13:19

Tikrai keista, kad katalikai bijo išsikepti patys. Štai protestantų sektantai nusiperka vaflių ir dalijasi simbioliškai. Juk tai - paprasčiausia duona. Apie tai kalbama ir keturiose bažnyčios aprobuotose evangelijose. O apie kokius nors kunigo burtažodžius ar “šventinimus” negali būti nė kalbos - Jėzus pasisakė prieš kunigystę (tarpininkavimą tarp žmonių ir Dievo), o Biblija apskritai draudžia bet kokią magiją.

Tačiau bažnyčios marketingas viduramžiais suveikė, ir Dievo kūnas tapo preke. Panašiai atsirado ir šventi paveikslėliai bei užburti kryžiukai, nors Biblija draudžia stabus. Iš pradžių tai buvo išskirtinai vienuolynų verslas. Kad verslas atrodytų šventesnis ir magiškesnis, vienuoliai prigalvojo visokiausių ritualų, kuriuos neva reikia atlikti, darant stabus. Stačiatikiai, kiek žinau, tos apgaulės tebesilaiko iki šiol.

linoreta2010-12-09 16:41

Aha, va dėl tų stabų aš vieno blogerio, berods Valucko klausiau, kaip čia yra? Taigi liepta NETURĖTI DIEVO ATVAIZDŲ!!! Ir ar ne per daug pasipūtėliška piešti Jėzų paprastu žmogum? Man Dievas tarsi beribis energetinis laukas, o sugrūsti jo sampratą į žmogiškumo rėmus nesinori. Bet čia tik šiaip pezu, prašau rimtai nekreipti dėmesio ir nieko neįsižeisti, visas gėrį skatinančias religijas gerbiu, tik pati išpažįstu dangaus žydrynę, gamtos stebuklus ir Dievą, kuris neturi atvaizdo :)

Petras2010-12-09 17:49

Taip, Linoreta. Ne tik pagal kažkokio Valucko bibliją draudžiama turėti stabų, bet ir pagal tą, kurią visi, įskaitant katalikus, laiko Biblija. Biblijos Dievas draudžia daryti kokį nors drožinį, lipdinį ar piešinį to, kuris skraido ore, vaikšto žeme arba plaukioja vandeniu, klauptis jam ir garbinti jį. Bet kada nors paskaityk pati, nes dabar yra labai pasipūtėliška nieko neskaičius reikšti aprioriškas išvadas apie skaičiusius, o remtis viso labo pažįstamu blogeriu. Paskaityk ir evangelijas - tada šiek tiek sužinosi ir apie Jėzų bei jo mokymą. Jeigu savo galva skaitysi, tada pamatysi, kad Jėzus - visai ne tas paauksuotas pabaisa, kuriuo bažnyčia gąsdina žmones.

Bet jei išpažįsti Dievą, kuris netusi atvaizdo, tai jau gerai - esi laisva nuo bažnyčios marketingo. Šaunuolė! Visai gali būti, kad niekada į juodaskvernių pinkles ir nepateksi.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras