BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stulbinantis klausimas

Užmečiau akį, ko ieškodami žmonės ateina į mano svetainę. Viena moteris užsuko, ieškodama atsakymo štai į tokį klausimą:


Aš esu praktikuojanti katalikė ir noriu paklausti: ar galima Bibliją skaityti katalikams?

Ir ko tik žmonėms neateina į galvą!

Jeigu praktikuoji katalikybę, tai kuriems galams dar tau Dievo Žodis?

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonymous2007-07-29 08:56

Nors kunigai skaityti Bibliją labai ir neskatina, bet, kiek žinau, šiais laikais labai ir nebedraudžia. Svarbu, kad skaitytumei kunigų priežiūroje ir nepradėtum suprasti. Tegu ta katalikė skaito ir nulėkusi pas kleboną kiekvieną Dievo žodį derina su bažnyčios mokymu. Tik nesuprantu, kam toks vargas? Negi jai negana klebono pamokslų? Visiems kitiems tai užtenka…

Anonymous2007-07-29 10:25

Protestantai tau neįtinka, nes verbuoja į savo sektas, iš katalikų šaipaisi, kad jie pasikliauja Bažnyčios mokymu ir mažai domisi Biblija. Nėra protingų žmonių, tik tu pats.

Petras2007-07-29 10:52

Jeigu žemėje gyventų tik keletas sektantų ir kelios katalikų davatkos, tada - taip, tada pasaulis iš tiesų būtų labai ribotas ir kvailas, o man tektų bendrauti su veidrodžiu. Ačiū Dievui, pasaulį jis sukūrė truputėlį didesnį…

Turiu vieną pažįstamą, kuris save vadina "mes visi". Ant ko nors supykęs jis sako: "Ko mus visus laikai kvailiais?" "Negi mes visi idiotai?" arba: "Negali būti, kad mes visi klystume!"

Sykį norėjau pasakyti, kad jis - dar ne visi žmonės, kad yra ir kitų žmonių, o jis atšovė: "Na taip, mes visi akli, tu tik vienas matai."

Rašyti komentarą

Tavo komentaras