BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saulė padeda taupyti
Alvydas JANUŠEVIČIUS
 Šiaulietis Petras savo kaimo sodyboje išradingai pakinkė į darbą saulę. Pasigamino keletą saulės kolektorių, kurie šešis mėnesius per metus garantuoja karštą vandenį. Vyras suskaičiavo, kad jam kolektoriai atsipirko per du mėnesius. Dabar panašius kolektorius Petras gamina artimiesiems.


Visą tekstą rasite čia. Skaitykite tai ir žinokite, kad “šiaulietis Petras” yra jūsų mylimas ir gerbiamas Petras Dargis, kuris tik iš nepaprasto kuklumo paprašė neskelbti jo pavardės ir nuotraukos. O jeigu kam reikalingas saulės kolektorius, kreipkitės į mane asmeniškai.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

Anonymous2006-07-27 11:16

ale tu matai… ir sumastyk tu man šitaip saulę į vežimą pakinkyti

Anonymous2006-07-27 15:51

Šlovė išradėjui!Gerai, kad yra žmonių, kurie nori gyventi taupiai , panaudojant visas gamtos dovanojamas galimybes. Ir dar dalinasi su kitais savo patirtimi, visai už dyką.Manau,kad tuoj susidarys eilutė prie p. Petro sodybos, kad galėtų pažiūrėti ir sumeistrauti tokius savo kolektorius…

Aš irgi jau užsirašau į eilę :))

aralzero

kinder2006-07-27 20:49

Netgi žiemą saulėtomis dienomis galima šildyti patalpas su saulės kolektoriais, reikia tik neužšalančiu skysčiu sistemą užpilti.

80metis giminaitis panašų kolektorių yra susikonstravęs – džiaugiasi.

Berliner2006-07-27 22:03

Negaliu atsidziaugti tokiais zmonemis. Jie daro puiku darba, butu gerai, jei ju pavyzdziu pasektu ir daugiau zmoniu. Geriausia butu, jei siaulietis ikurtu savo imone ir pardavinetu tokia iranga - neblogai pats uzsidirbtu, nors aisku reiketu reklamos.

Anonymous2006-08-04 11:59

Valio, pasirodo ne as vienas toks……..

http://blog.elektronika.lt/vytassblog/?page_id=77

Rašyti komentarą

Tavo komentaras