BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Religija prieš Jėzų

Šiandien daug kam neaišku, kas ir už ką Jėzų pasmerkė tokiai žiauriai ir žeminančiai mirčiai - ant kryžiaus. Žydai? Bet ir pats Jėzus, ir jo motina Marija, ir jo krikštytojas Jonas, ir artimiausi mokiniai buvo tokie pat žydai! Pagonys? Bet jų valdžiai atstovavęs Pilotas visų akyse nusiplobė rankas… Tai negi ateistai? Bet jie tais laikais neturėjo balso!


Ar gali būti, kad Jėzų pražudė religingijos lyderiai - kunigai, Rašto aiškintojai ir fariziejai? Ar tai įmanoma, kad per 2000 metų Jėzaus priešai išliko tie patys ir nesiliauja persekioję net prisikėlusio?..


Apie tai - šio katalogo straipsniai.
Religija vietoj Dievo


Eucharistija be licenzijos


Ritualas vietoj gyvenimo


Visai kita Evangelija


Kodėl Jėzus tai draudė?


Gyventi ar suvaidinti gyvenimą?


Ne-meilės ryšys


Dievas nelygu dievui
Stabas yra ne stabas?


Išsivaduokit nuo sūrių naštos


Teisiųjų rojus


Profesionalai


Ritualinis gydymas


Ar tikintis - būtinai religingas?


Kaip atsikrausto baimė


Išskirtinumo iliuzija


Krikščionybės iliuzija


Vienas keistuolis prieš visą pasaulį 


Šalia gyvenimo 


Du panašumai 


Du tikėjimai 


Religija: institucinė ar individualioji?


Ar Jėzus buvo baptistas? Ar katalikas?..


Testas stabams atpažinti 


Dievo vaikas ar institucijos tarnas?


Koks tavo vaidmuo?


Institucijos kultas 


Nekaltųjų kaltė ir tobulas katinas


Jėzaus laisvė ir institucijos prievarta


Šventoji saviplaka


 

Rodyk draugams

Komentarai (7)

Anonymous2006-07-15 00:41

Pagrindinis dalykas, kuo pasizymi sektu, kulto ivairus skelbejai - tai arsi kritika dominuojanciai religijai, o ir apskritai, nepakantumas kitatikiams, ieskojimas ivairaus "blogio" ir panasiai…Turbut zinot, kad yra du budai kaip padaryt, kad mano namas butu auksciausias - tai, arba griauti kitus, aplinkiniu, kol mano liks auksciausias, arba kantriai, netingint statyti, kol bus auksciausias. Siame tinklapyje-aiskus pirmas variantas. Desninga, bet ir tinklapio pavadinimas viska atspindi - "blogas". Ka gero gali skelbti "blogas', "blogis", tuo labiau apie Dieva…

Petras2006-07-15 16:45

Tikrai, kas kunigui, Rašto aiškintojui ir davatkai gali būti blogiau už Evangeliją?

Deepblue2006-07-27 15:16

Deja yra atvirksciai, tai baznycia pasistate auksciausius bokstus vargsiu davatku saskaita, be to nepakako, dar reikia sugriauti ir Dievo zodi, isversti ir prisitaikyti sau. Ir beja "blogas" ir "blog'as" dvi skirtingos reiksmes, kaip "baznycia" ir "Dievas" tikrai vertetu pasidometi.

Petras2006-07-27 16:10

Taikli Deepblue pastaba - "blogas" ir "blog'as" yra skirtingi dalykai, taip pat, kaip ir Dievas bei bažnyčia - ne tas pats. Tačiau davatkos tuos dalykus painioja, negana to, jos Dievą dar painioja su parapijos kunigu (apie popiežių nėra ko ir kalbėti). Kas prieš davatkos stabus - tas prieš jos dievą.

Anonymous2007-04-21 15:26

truputėlį nesupratau.tai ką-Dievas myli motinų žudikus?

lorenzo2009-02-21 17:00

nesupratau autoriaus logikos :(. Tai jei Jezus ir jo motina buvo zydai tai Jezaus zydai negalejo pasmerkti mirciai? Kur logika??????

Petras2009-02-22 19:27

Norint suprati logiką, reikia mąstyti. Norint mąstyti, reikia įjungti protą ir išjungti katalikiškus tikėjimus, nes katalikybė, kaip ir kitos religijos, neigia protą, t.y. teigia beprotybę.

Kai katalikų fanatikas kaltina žydus dėl Jėzaus nužudymo, jis apkaltina ir Mariją, Ir Juozapą, ir Paulių, ir Petrą, ir patį Jėzų, nes jie visi buvo žydai. Štai kur veda katalikiškas ir apskritai krikščioniškas "mąstymas", t.y. rasizmas.

Taip nusiteikęs bažnyčios bukaprotis nepamato esminio dalyko: Jėzų nužudė ne kažkokia tauta, bet religinis luomas: kunigai ir kunigų vadovaujami, tų laikų teologai (Rašto aiųkintojai) bei davatkos (fariziejai). Man atrodo, bažnyčia žydų genocidu to ir siekė - nukreipti savo avinų žvilgsnius nuo tikrųjų Jėzaus priešų.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras