BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pomirtinio gyvenimo haliucinacijos

Bažnytininkai ir jų valdomi religingi žmonės turi neginčijamų pomirtinio gyvenimo įrodymų. O būtent - klinikinę mirtį išgyvenusių žmonių liudijimus. Tokių liudijimų užfiksuota daugybė, juose po klinikinės mirties atsigavę žmonės (ne tik tikintieji) tvirtina keliavę tuneliais, matę ryškią šviesą ir net susitikikę su seniai mirusiais giminaičiais.

Pasirodo, visa tai - haliucinacijos, kurios kyla dėl padidėjusios anglies dioksido ir kalio jonų koncentracijos kraujyje. Išsamiau skaitykite čia.

Bet jei nori tikėti, nuo to nei kiek nesumažės tavo tikėjimas. Juk ir po to, kai buvo atskleista “Turino drobulės” klastotė, nei kiek nesumažėjo katalikų tikėjimas savo bažnyčios “dvasiniu lobiu”. Todėl sakyk: prasimanymas. Tvirto tikėjimo neturi pramušti joks faktas.

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Apokalypsis2010-04-14 10:24

Katalikai smerkia spiritizmą, tačiau nemato, kad katalikų doktrinoje “šventųjų bendravimas” bei meldimasis už mirusius žmones yra identiškas spiritizmui.
KB tiesiog nemėgsta konkurentų, nors ir naudoja tas pačias metodikas kaip ir bet kuri kita religija.

Ir be mokslininkų įrodymų, remiantis paprasta logika yra aišku, kad esant klinikinei mirčiai smegenys krečiamos priešmirtinių konvulsijų ir haliucinacija labai galimas to produktas. Juk netgi ne tokiomis ekstremaliomis situacijomis smegenys pakrinka ir paleidžia haliucinacijų.

jakatau2010-04-27 17:25

na jei ir sutinka tuos mirusius giminaicius tai dar nereiskia kad dievas sklande virs izraelio genciu padedamas skerst kaimynus

Petras2010-04-27 21:38

Na, jeigu Dievas nesklandė virš galvų ir nemokė skersti kaimynų, tai kaip tada pateisinti tas skerdynes? Kam tada religija, jei nepateisins plėšimų ir žudymų?

Rašyti komentarą

Tavo komentaras