BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažintys internetu pavojingos svajoklėms

Anksčiau manyta, kad skelbimus internete spausdina tik nevykėliai,
nepajėgiantys susirasti antrosios pusės. Dabar susipažinti internete
tapo madinga tendencija. Esant beprotiškiems šiuolaikiniams tempams,
kai realiame gyvenime trūksta laiko pažintims, susitikimams ir ilgiems
pokalbiams, internetas suteikia unikalią galimybę asmeninį gyvenimą
susitvarkyti 'neatsitraukiant nuo gamybos'.
Toliau…

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Petras2006-11-26 13:20

Internete radau pažinčių ieškančios mergaitės reikalavimus savo išrinktajam: jis turi būti ne mažiau 1,7 m ūgio, sportiško sudėjimo, tvarkingas, apsirengęs ne trenigais, bet kostiumu, kelnės išlygintos (apsileidėlių ji itin nemėgsta), nerūkyti, negerti, nekramtyti sėmočkų, nesikeikti, daug skaityti… Sąrašas buvo toks ilgas, kad visko prisiminti neįmanoma.

Iš pradžių man tai atrodė kaip pokštas, bet kai pamačiau, kad tai mergaitei jau 40, o ji niekaip nesuranda seniai išsirinkto džentelmeno, kuriam tiktų jos pasiūtas kostiumas, pasidarė graudu, o ne juokinga.

Manyčiau, su svajotojomis reikia būti atsargesniems ne tik virtualioje erdvėje, bet ir realiame gyvenime. Jeigu tave įsimylėjo kokia nors svajoklė, idealizuoja tave ir jau deda ant tavo galvos aureolę, dar nemanyk, kad ji tikrai myli tave, o ne savo fantaziją. Anksčiau ar vėliau ji pamatys, kad turi reikalą su tavimi, o ne su savo idealu, ir tavo aureolę ji pakeis į šėtono ragus. Arba šiaip į ragus…:)

Ko gero, ta pati taisyklė tinka ir vyrams. Labai abejoju, ar kuri nors moteris galėtų įtikti idealo ieškotojui.

Anonymous2006-11-26 19:42

Sunku toms svajoklėms… ypač toms , virš keturiasdešimties… Įdomu tik, ar yra kokia nors statistikia apie sėkmingai susipažinusius interneto pagalba, susisitikusius ir pradėjusius gyventi kartu.Gal kam ir pasisekė… Paprasčiau yra nepasiduoti savo fantazijoms ir nesukurti pirma kostiumą, o tik po to matuoti jaunikiui… Čia pasaka apie Pelenę nepadės, ji pametė kurpaitę ir tik po to princas matavo , o ne atvirkščiai- pirmą pasiuvo , o po to ieškojo kojytės…Svarbiausia, pasirodo , nepamesti galvos… ir matuoti tik po to, kai jau yra norintis pasimatuoti…;)

aralzero

alvyda2009-08-29 21:40

manau zmogu nepazinsi visapusiskai virtualioju budu tikrai nera idealu visi mes esamia skirtingi

Rašyti komentarą

Tavo komentaras