BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasirinkimas: valdyti laiką ar derėti laike?

Neseniai sužinojau, kad neakivaizdiniu būdu dalyvavau “Žinių radijo” laidoje “Avilys”. Joje vienas verslininkas mokė klausytojus valdyti laiką, o žurnalistas pabaigoje paskaitė vieną mano darbelį - tikriausiai dėl kontrasto, nes mano požiūris visai nederėjo šalia to, kurį dėstė knygos autorius verslininkas.
Man tas kontrastas pasirodė tokia ryški alternatyva, kad ją drįstu siūlyti savo svetainės svečiams.
Žinoma, tai - tik laidos santrauka.
Klausytis

Rodyk draugams

Komentarai (6)

Feme2006-10-24 14:56

Mano gyvenimas pilnas ironijos ir sarkazmo. o cia tiek suvokimo ir ramybes..

Anonymous2006-10-24 15:16

"O kas iš jūsų gali savo rūpesčiu bent per vieną sprindį prailginti sau gyvenimą?! (…)Todėl nesisielokite ir neklausinėkite: 'Ką valgysime?' arba: 'Ką gersime?', arba: 'Kuo vilkėsime?' 32 Visų tų dalykų vaikosi pagonys. Jūsų dangiškasis Tėvas juk žino, kad viso to jums reikia. 33 Jūs pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir jo teisumo, o visa tai bus jums pridėta. 34 Taigi nesirūpinkite rytdiena, nes rytojus pats pasirūpins savimi. Kiekvienai dienai gana savo vargo“. Mato 6.25-34 Pasitikejimas Apvaizda

arba galit suplanuoti savo gyvenimą kas 15 minučių.. koks skirtumas?? Be Jo valios nei jūs sėsit nei pjausit.. Petrai, dabar pats geriausias laikas gyventi :)

Anonymous2006-10-24 16:22

Ne visi supranta vienodai. Todėl skirtingai ir interpretuoja Jūsų kūrinius.Kai kaip tai tėra gražūs žodžiai , tinkantys užpildyti pauzę, kai kam atradimai…

aralzero

Anonymous2006-10-24 20:05

Mūsų kultūra ir religija verčia galvoti truputį kitaip, nei Evangelija. Mes siundomi kautis su kažkuo ir dėl kažko, amžinai siekti ko nors, nes vertinami tik pasiekusieji finansinę, politinę ar religinę valdžią.

Teoriškai daugelis žinome Jėzaus mokymą gyventi šia diena ir pasitikėti Dievu, bet labai retai sutiksi žmogų, kuris mėgintų tai pritaikyti praktikoje.

Tarp gyvenimo ir deklaracijų - baisi praraja.

Ko gero, ta praraja - skiriamsis mūsų kultūros ir religijos bruožas.

deimantukas2006-10-27 08:15

bet as stengiuos neskubet,kad ir kaip tai butu kartais sunku.Lekimas pasidare,kaip pagirtinas bruozas,ypac darbdavio akyse.Leki-vadinasi esi geras darbuotojas,nesvarbu,kas slypi po tuo lekimu,gal net kartais ir nieko-tik isoriskas lekimas.Pastebejau,kad pagaves "spurto"akimirka save ir suletines zingsni.pradejes mastyti leciau,as neisivarau kazko baisaus,na,kad ir streso,o darbus,bent jau ,kuriuos noriu padaryti,padarau,o ir vakare daznai jauciuosi gerai.Kai manes paklausia,kaip as numalsinu itampa,as atsakau,kad stengiuos jos neigyti.Tai,kol kas didelis darbas su savim kiekvienu metu,kiekviena akimirka,kiekviena valanda,ypac,kai yra puiki proga isivaryt sau stresa-tam dirbti tikrai nereikia.Isivaryti sau itampa labai paprasta-diena ilga,pilna visokiu pagundu tam-tik nustoju virskint savo smegenais-jau yra kazkokia streso piktzole visame kune ir sieloj-tuoj pat apsvaigstu ir dingsta realus aplinkos suvokimas,dingsta sveika mastysena,bent jau kaip as ta suprantu.Tai didelis darbas su savim,darbas kiekviena akimirka,darbas,kol toks mano gyvenimo budas gal but taps iprociu,nors gal geriau jis netaptu iprociu-nustociau mastyti.

Petras2006-10-27 16:56

Mano galva, Deimantuko patirtimi verta pasinaudoti ir kitiems. Aš irgi išbandžiau panašius metodus. Pradėk "paviršinį" kvėpavimą (kilnodamas pečius), paspartink žingsnį, mintimis užbėk truputėlį į priekį, ir net nepajusi, kad esi visas apimtas nerimo, kad viskas krenta iš rankų.

O jeigu nori nusiraminti, imk kviepuoti "pilvu", sutelk dėmesį į tuos dalykus, kuriuos dabar matai prieš akis, ir tavo žingsniai automatiškai sulėtės. Eisi, kur ėjęs, darysi, ką daręs, bet pasijusi harmoningos visumos dalimi. Pavargsi mažiau, o padarysi geriau.

Kažkada maniau, kad tokie pamokymai - tušti žodžiai. Pasirodo - ne.

Kai šitaip darau, man visai neberūpi rytojus.

Vienas Mokytojo pamokymas beveik išmoktas.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras