BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Palieku atgyvenusį “blogą.lt”

Kviečiu visus savo skaitytojus, kurių čia dar šiek tiek yra, pereiti į tikrąjį mano tinklalapį petrasdargis.lt , o čia neberašyti jokių komentarų ir nebelaukti atsakymų. Jie nebus net paskelbiami, kadangi “blogą.lt” išjungiu visiems laikams ir ištrinu jo adresą iš savo sąrašų. Aš čia nebekeliu kojos.

Skaityti senus įrašus, aišku, galėsit, kol ta kontora visai neišnyks.

Šį tinklalapį kurį laiką laikiau kaip antrinį, paplldomą. Čia mėgsta lankytis metantys svorį - jie dalijasi savo patirtimi ir prašo visokios paramos. Kartais jie duoda klausimus, o aš negaliu atsakyti, nes “blogas.lt” jau kuris laikas mane užblokavo, ir aš negaliu įkelti komentarų į savo tinklalapį. Rašyk nerašęs administratoriui - kaip žirniai į sieną. O aš dar mokėjau jiems už “profesionalią” versiją! Pagaliau mano kantrybė baigėsi.

Tikrai profesionali versija yra tinklalapis Kitas gyvenimas, kur aš galiu daug patogiau sisteminti medžiagą, o svarbiausia - niekas šeimininko čia neblokuoja, čia aš tikrai šeimininkas, o ne kažkokių administratorių pastumdėlis. Taigi, jūsų laukia Kitas gyvenimas!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras