BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(Ne)privalai būti laimingas

Pavyk savo laimę tarsi vaivorykštę, lyg naujametinę snaigę. Laimė yra tenai arba tenai, o tu gaudyk ją nepailsdamas. Jeigu daug dirbsi, uždirbsi daug pinigų, jeigu daug mokysies, pasieksi visuomenės aukštumas. Daug ir nepailsdamas treniruosies - būsi Lietuvos čempionas, gal ir pasaulio… Tada būsi laimingas.

Reklama siūlo daug paprastesnį būdą įsigyti laimę kartu su nauju baldų komplektu arba paskutinės kartos mobiliuoju telefonu, kuris turi tiek galimybių, kad jų net nereikės. O kokia laimė sėsti į lizingu pirktą džipą arba limuziną! Kokios jaunos ir dailios panos žiūrės į tave, jeigu nusipirksi modernią bulvių tarkavimo mašiną! Ir koks jaukumas bus namuose už plastikinių tavo langų, jeigu nusipirksi juos su kalėdine nuolaida! O pirkdamas mūsų firmos džinsus, tikriausiai įsigysi ir tą gražuolę, kuri taip seksualiai žiūri į tave iš reklaminės šiukšlės.

Skaityti toliau

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

oouhla2010-12-24 12:42

nuotrauka++

2010-12-24 14:24

O kas čia blogo, jeigu kančios kultą pakeitė laimės kultas? Negi kančios kultas būtų geriau?

Petras2010-12-24 14:37

Nei tas gerai, nei anas. Laimės kultas - irgi kančia, tik paslėpta nuo akių. Juk laimės naštos užgultas Vakarų pasaulis praranda ir reprodukcijos funkciją, absoliučiai sveiki žmonės nebegali daugintis. Vietoj to, kad gyvenę natūralų savo gyvenimą, jie geriausius savo metus aukoja… karjerai, tariamai sėkmei, kažkokiai protu sunkiai suvokiamai “aukštesnei prasmei”. Užtat jie turi teisę vaikščioti į direktorių tarybą ir spausti ranką pačiam Generaliniam. Kokie sėkmė!

deimantukas2010-12-25 08:39

Taip, Petrai. Be to jie gali kartu su Direktoriumi išlenkti kalėdinę šampano taurę. Juk jie-elitas. O “žemi” žmonės? Valytojos,kiemsargiai,inžinieriukai…? Šūds…
Ech- kaip aš norėčiau kartu su elitu pastovėti, pasimaivyti,dirbtinai pasišypsoti,pasiplaikstyti tuščiomis kalbomis ir išgerti šampano taurę. Stop. Aš net išgerti “negaliu”. Kam aš toks reikalingas?
Va čia ir yra šuva užkastas. Koka laimė būti reikalingu pačiam sau, koks malonumas pašnekėti su pačiu kiemsargiu ar valytoja. Su jais labai lengva- nei maivytis, nei pozą išstatyt- tikras nuoširdumas.

Petras2010-12-26 10:12

Jeigu išgerti negali, tai tu tikrai nelaimingas. Tu nežinai, kokia laimė prikaušti su draugais iki žemės graibymo, o rytą ieškoti draugų bendroms pagirioms. Tai dar geriau, negu nusipirkti Samsung telefoną už vieną litą.
Dabar mąstau apie galimybę nusipirkti Mersą. Jeigu visą likusį gyvenimą daug dirbčiau, užstatyčiau visą turtelį ir pasiimčiau paskolą, aš turėčiau nepaprastą laimę įsėsti į nuosavą Mersą. Įsivaizduoji? Bet štai širdin įsibrovė abejonė. Ar ne gariau būtų BMV? Gal tie, kurie turi BMV, yra laimingesni už tuos, kurie turi Mersą? Pakeliui yra Volkswagen salonas… O jeigu nueičiau ir pasiklausčiau ekspertų patarimo? Įdomu, ką jie pasakytų?

deimantukas2010-12-27 06:42

Kiek girdėjau, dabar didžiausią laimę galima apturėti su visureigiais. Tik nereikia apsirikti- negalima pirkti kokio nors pseudovisureigio, kaip KIA ar Ssangyoung. Būtinai reikia užsisakyti džipą iš pačios amerikos, kad jį parplukdytų laivu ir , kad juo būtų važinėjęs koks nors miestietis. Jokiu būdu ne fermeris.
Manau BMW ar VW dabar jau tiek laimės neatneša. Su jais laimingi būdavo maždaug apie 1995-2002 metus. Tačiau, žinoma, kad jei neišgali nusipirkti visureigio, BMW, VW ar Audi- tikrai yra didesni laimenešiai, nei kokie Citroen, Peugeot ar KIA. Žinoma, save gerbiantis žmogus galėtų ir nepasišiukšlinti ir pasiimti paskolą iš banko, ir kalėdų proga pasipuošti rimta transporto priemone.

Donatas2010-12-31 08:56

TV ir reklamos suformuoja didelias psichologines problemas. Tobulybes siekimas yra TV padarinys, kaip ir anoreksija ar bulimija, plastines operacijos, seksualiniai nukrypimai ir panasiai.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras