BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja šalis

Širyt važiavau rūku per naują dar nematytą šalį. Keisti lyg vaiduokliai medžiai, pilki laukai ir gojeliai, nors turėtų žibėti margaspalvis ruduo.

Pakelėj tirpstanti karvių banda, kalvos viršūnėje spindintis šviesulys, kažkuo panašus į saulę.

Dvi greitėjančios akys išnyra kaip lampos ir prazvimbia automobiliu, du arkliai subridę baloj tyliai žiūri į savo paveikslą.

Kur ta šalis? Gerai nežinau - rūke vis prarasdavau orientaciją. Kažkur tarp kalvų visai netoli Kražių.

Bala žino, kaip ji vadinasi. Jos niekas nematė, šitos žalies, ir niekas daugiau nematys.

Rytoj bus kita diena, kitas rytas, o rūkas - visai kitoks.

Rytoj bus kita šalis.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

rasa2007-10-05 12:40

Rukas… Per vienas kaledas irgi buvom pateke i stebuklinga ruka. Vaziavom aplankyti vienos seimos, turincios daug vaikuciu ir gyvenancios labai neturtingai vienam dievo uzmirstam ? :) uzkampy. Buvom buve tuose krastuose begale kartu, o tada… Susile nuo kaledu seniu drabuziu, jau pykteleje sniuravom ir sniuravom keliu pirmyn atgal, o keliukas, kurio reik, dingo kaip i vandeni… Galiausiai koki penkta karta gryzdami vos ne metrus skaiciavom, kol radom. Ir lusnynai, isnire is ruko… Bet tu vaikuciu veidukai atpirko viska. Kai kurie is ju niekad nebuvo mate kaledu senelio! Tecio sirdies vietoj plakantis motoriukas… Vienas sergantis vaikutis, kurio jau nebera… Angeliskai grazios trys maziausios didelem, kaip versiuku blakstienom… Kartais dar dabar pagalvoju, gal to ne nebuvo? Isvaziavom tada is tu lauku, isnirom is ruko ir viskas savo vietose- normalus namai, zmones prisiliuobe lietuviskai svenciu proga, linksmybes, kruvos vaisiu, dovanu…

Esu jau metuose :) bet kartais atsisedu ir pasiziuriu miela rusiska " jozik v tumanie" , atsigauna sirdis :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras