BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naudingi įstatymai

Į parlamentą, vyriausybę, ministerijas, departamentus ir kitus taisyklių rašytojus iki šiol žiūrėdavau skersomis.

Bet neseniai nusipirkau kinišką krosnelę už 799,99 lito, kuri labai greitai įkaista, bet ir atvėsta, vos tik joje sudega pagalys. Labai nepatogų naktį keltis iš šilto sapno ir šlepsėti į virtuvę naujų pliauskų. Kad taip radus kokį daiktą, kuris degtų lėtai, kantriai, bet iki ryto…

Darbe buhalterės pasiūlė “Valstybės žinių”. Tas žinias jos buvo dailiai surišusios nedideliais pakais. Ir leidybos formatas pats tas - kaip tik mano krosnelei. Bedvejodamas parsivežiau pirmąją partiją.

Vakar atlikau mokslinius bandymus. Įstatymai veikia! Krosnelės dugne padedu kelias malkas, o kai jos įsidega, užmetu ant viršaus valstybės žinių. Vienas žinių ryšulys, maždaug mėnuo įstatymų leidėjų darbo, ruseno per visą naktį, sukeldamas mano troboj globalų klimato atšilimą. Rytą pakrapščiau pelenus - tarp jų dar smilko keli oficialūs paragrafai. Vienas buvo apie šildymo kainas, kitas - apie kuro akcizus. Papūskite man į nosį!

Niekada nemaniau, kad paprastam žmogui iš įstatymų būtų tokia nauda.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonymous2008-02-24 19:13

Viskas tik tiems, kurie finansuoja rinkimų kampanijas, viskas verslo interesams!.. Mažas žmogus irgi gali turėti interesų.

aralzero2008-02-25 10:57

pagaliau didysis išradėjas Petras surado praktinį pritaikymą "Valstybės žinioms "…Gaila, kad didžioji dalis įstatymų skaitytojų pradeda naudotis virtualiu jų variantu..

Sveikas2008-02-25 20:38

Vienintelis tikrai naudingas tų popierų panaudojimas. Puikiai sugalvojote.
Gaila,kad tie daugiaaukštėje specialiai Daulenskiui statytoje stiklinėje leidykloje dar neįsikerta, kad dauguma, kam to reikia, seniai naudojasi skaitmeniniais įstatymų sąvadais, kur galima greita kompiuterinė paieška ir t.t.
Tai ir marinuoja bobelės seniūnijose visokiuose sandėliukuose, o išmesti bijo, gal prireiks?
Siūlau pratęsti know how taikymą. Pavyzdžiui, Girelės šaudmenų gamyklos produkcijai, ba panašūs glušai už mūsų pinigus štampuoja nesamų kalibrų šaudmenis nesunaudojamais kiekiais.
Perspėju - pečiun netiks, kad tave griausmas! Gal kokį karą Putkinui paskelbiam sutarę?Tų patronų už keturis metus yra susikaupę, ištratinsim kaip nors…Iš ko nors…Pamenu, kažkas pasakojo - į karą svarbu įsivelti!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras