BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naudingas pavadinimas

Leonardą Bernštainą, vadovavusį Niujorko filharmonijos orkestrui, spauda garsino kaip  ,,pianistą - kompozitorių - orkestro vadovą”.
- Iš tiesų, - sakydavo kompozitorius, - tai naudingas pavadinimas. Įsivaizduokite, kad aš diriguoju orkestrui. Koncertas nelabai pavyksta, bet publika bus nuolaidi. Manys: kaip pianistas jis diriguoja neblogai. Antra, jeigu aš groju solo prastu pianinu, publika sakys: kaip kompozitorius jis groja ne taip jau ir blogai.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonimas2006-02-27 19:38

O kuo cia detas Jezus?

2ra2006-02-28 15:16

O ar ne Jėzus apdovanojo filharmonijos orkestro vadovą trimis talentais ir priedo davė humoro jausmą?

Kita vertus, o kodėl Petras negali skelti anekdoto? Jėzus humoro jausmo nepagailėjo ir Petrui. Riboti save blogo pavadinimu (esą, rašysiu tik apie tikėjimą Jėzaus buvimu, ir nieką daugiau) , reiškia riboti save. Jėzus mokė būti laisvais. Taigi anekdotas - labai tinkamas liudijimas. Bet šioje vietoje Petras turėtų pasakyti:"DUra, kalbėk už save, ne už mane". Taigi, jeigu norės, jis pats tau atsakys, kuo čia dėtas Jėzus.

Petras2006-02-28 17:51

2ra gerai atsakė. Dievas nebūtų galėjęs mums duoti humoro jausmo, jei pats jo neturėtų. Kaip duosi kitam tai, ko pats neturi?

Tačiau yra dar vienas dalykas, kuris liudija Jėzaus artumą, - ogi kompozitoriaus autoironiškas, savikritiškas požiūris į save, kuris geriausiai saugo mus nuo puikybės, bet nepažeidžia ir mūsų orumo. Jėzus mus moko būti mažais, todėl labai sveika pasijuokti iš savo tuštybės, kai tik pasijuntame dideli, talentingi, šventi ir teisūs.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras