BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Motyvas

Du rabinai eina gatve, žiūri, prie bažnyčios užrašas: “Kas pereis į mūsų tikėjimą ir pasikrikštys, tam - 700 JAV dolerių.”

- Kokia čia nesąmonė? - pasipiktino vienas rabinas. - Einu, pažiūrėsiu, kas ten kvailioja.

Antrasis liko prie durų.

Grįžta pirmasis.

- Ir kaip? - klausia antrasis. - Jie tikrai moka 700 litų už krikštą?

Pirmasis labai pasipiktina:

- Žiūriu, jums, žydams, tai tik pinigai ir terūpi!..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

linas2009-11-14 10:21

paskaityk, kai turėsi laiko http://libaranaus.blogas.lt/drama-apie-maza-draugyste-ir-kates-3.html.

Tvėrėjas2009-11-20 19:22

tai kaip čia išeina - turim šalyje telefoninius sukčius, finansinius aferistus ir bažnytinius “debesų pardavėjus” ir dangiškų vaflių kepėjus ir dalintojus, kurie skyrium nuo kitų dar ir įteisinti ir finansuojami valstybės…nors visų tikslas vienas - savo gerovei išvilioti kitų pinigus, muilinant akis nebūtais dalykais. Gaunas atviras plėšikavimas su užnugariu…

Petras2009-11-20 20:43

Politikai privengia bažnytininkų ir jiems pataikauja. Turi dėl ko. Davatkos pabalsuos taip, kaip pasakys jų dvasinis tėvas. Pasakys, kad tu nuo velnio, o tavo konkurentas - nuo dievo, ir davatkos balsuos už konkurentą. Keista, bet juodaskvernių politinė įtaka auga ir dabar, kai jų davatkynas nyksta. Kaip čia yra?

Bažnyčios tuštėja, bet rinkimų apylinkų patalpos balsavimo dieną tuštėja dar sparčiau. Štai kodėl juodaskvernių politinė įtaka Lietuvoje pučiasi ir stabmeldyklų tuštėjimo metais. Mažėjant rinkėjų, kiekvienos davatkos balsas pasidaro auksinis, o davatkų ganytojas valdžios lovio siekiančiam politikui - aukso gabalas. Už auksą, kaip žinai, reikia mokėti…

Beje, bažnyčia visada į visus žiūrėjo iš aukšto, iš aukšto ji žiūri į valstybę bei jos įstatymus: kunigai spjauna į nustatytą tvarką ir politine agitacija užsiima rinkimų dieną, per švenčiausias mišias. Sakydami pamokslus, jie magiškais kryžiaus ženklais bei užburtais komunijos plotkeliais užrogramuoja savo davatkas, ir tos eina balsuoti pagal įstatytus failus. Kur tu matei davatką, kad ji protautų nuosavais smegenimis?

O motyvas jų visų tas pats, jų visų dievas yra vienatinis ir beveik visagalis - Mamona. Galima sakyti ir tautiškiau - Litas.

IEVA2011-04-05 20:49

MANO KOMENTARAS IRA BUIKUS

Rašyti komentarą

Tavo komentaras