BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano draugams ir priešams

Sveiki sulaukę Naujųjų! Ypatingai sveikinu tuos, kam sulaukti buvo sunku.

Neapsimesiu kvailiu ir nelinkėsiu, kad per būsimuosius metus išsipildytų visi jūsų norai ir lūkesčiai. Išsipildys vienas - atsiras kitas.

Aš linkiu jums kuo mažiau norų ir lūkesčių. Tegu jūsų poreikiai būna patys mažiausi, tegu nekamuoja troškimai ir siekiai.

Tegu nekankina mintis turėti daugiau, pakilti aukščiau, nuspjauti toliau. Tegu būna tiek, kiek reikia, tegu reikia mažiau, nei būna.

Aš jums linkiu ramybės. Visiems - to paties. Ir savo draugams, ir priešams.

Pagyvenkime šiaip!..

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (14)

deimantukas2010-12-31 09:47

Labai gražus palinkėjimas. Ačiū,Petriuk.
Aš pagaliau supratau, kad naujųjų metų šventė-anokia tai šventė. Na, nebent tiems, kas mėgsta pasistatyti kalendorių ir į jį nuolat žiūrėti. Arba plėšti lapelius nuo sieninio kalendoriaus ir skaityti, ką reikia daryti šiandien ar rytoj. Kaip žinia, gamta nežino kalendoriaus skaičių. Pernai prieš pat pareinant 2010-siems, basčiaus po vilnių ir dairiaus, kad sutikčiau juos. Nepavyko. Nesutikau. Tačiau petardų triukšmas ir girtų baubimas man pranešė, kad jie jau atėjo. Šiemet net nemėginsiu sutikti.

Petras2010-12-31 10:00

Negražu, Deimantai, atitrūkti nuo darbo kolektyvo ir sveiko tautos kūno. Gėrimo diena yra gėrimo, balsavimo diena - balsavimo. Dar yra dienų, kai reikia susimąstyti, atleisti. O kitomis dienomis nei susimąstyti, nei atleisti nereikia. Tai labai paprasta. Kam užsiimti saviveikla?

deimantukas2010-12-31 10:27

Labai netgi gražu. Staiga man į galvą dingtelėjo mintis- kas būtų, jei visuomenėje būtų priimta švęsti kiekvienos naujos dienos sutikima.Kiekvieną vakarą 24-tą valandą visi girti rėkautų, pyškėtų saliutai ir t.t.
Beje, nors tai ačiū Dievui nepriimta, aš kiekvieną rytą tyliai švenčiu naujos dienos pradžią.Tyliai, kad nieks neišgirstų :-)))

Petras2010-12-31 10:32

Kokia šventė, jei tyliai?
Na, reikia manyti, tu bent per šventes išgeri?
Koks, po velnių, gyvenimas, jei net per šventes neprisigersi, neparėkausi, nesusimuši, neapsivemsi?..
Kokia prasmė, jei visą laiką blaivus ir šviesiu protu?

deimantukas2010-12-31 10:38

Ką čia nusišneki? Dar ir kokia prasmė. Aš išvis nesuprantu, kuriems galams reikia pilti į gerklę tą CH3OH . Juk velniškai smagu blaiviam matyti, girdėti, jausti, kalbėti, juoktis ir verkti. O kaip smagu blaiviam švesti.
Tai pats ko gero neretai pageri?
Na, nežinau, nežinau. Manęs niekas nepriverstų svaigintis.

Petras2010-12-31 10:45

Deja, nebegaliu prisigerti ir pasivolioti ant žemės. Pasibaigė mano limitai.
Dabar kenčiu negėręs.Iškenčiu vieną dieną, o paskui kenčiu kitą.
Vis prisimenu, kaip būdavo puiku prisiryti šampano, alaus, pilstuko ir kitaip paskaninto CH3OH, kiek aš nuveikdavau girtas!..
Labai pavydžiu visiems, kurie dar gali gerti, šūkauti, duoti kits kitam į srėbtuvę. Geras dalykas, ką ir sakyti.

deimantukas2010-12-31 10:51

ooooo- tai tu , vadinasi, toks pats kankinys, kaip aš. Aš irgi jau 7-erius metus kenčiu patyčias ir pašaipas. Labai dažnai jaučiuosi vienišas, atstumtas ir nesuprastas :-((. Nelieka nieko daugiau, kaip tik vienam tyliai džiaugtis atėjusia nauja diena. Ir niekam tuo nesigirt, kad nebūčiau išjuoktas.

Petras2010-12-31 11:09

O kas belieka, kai netenki kokio gėrio, kaip C2H5OH - etanolio, t.y. - švenčių?
Tavo minimas CH3OH irgi gerai, bet - tik iš bėdos, kai nėra daugiau kuo prisibaigti. Nuo metanolio greičiau virsti iš klumpių, bet gali palikti išvirtęs. O štai langų valiklio nesu bandęs. Langų valiklį geria tik alkoholikai.

deimantukas2010-12-31 11:20

Na aš irgi nesu ragavęs nei antifryzo, nei langų plovimo skysčio. Ko gero dėl to turėčiau labai liūdėti. Savo gėrimo kulminacijos laikais aš pakankamai neblogai uždirbdavau, tai būdavau apsirūpinęs alkoholio atsargomis.
Dabar įvairių alkoholinių švenčių proga man į stiklinę(atsiprašau- taurę) įpila gaivos ir prašo pakelti kartu su visais. Nelabai suprantu, kam to reikia(kai gėriau- keldavau automatiškai), o ir paaiškinti niekas paklaustas nesugebėjo. Dabar aš pastebiu ir dar daugiau keistų dalykų. Tačiau, gal patylėsiu. O dabar visi laukime Naujųjų Metų. Kaip sako rusai- s novym godom, s novym sčastjėm.

Gintarė2010-12-31 11:32

Ačiū, Tau taip pat. sėkmės.

cleo2011-01-01 14:39

ačiū už palinkėjimą.ramybės..:)

Petras2011-01-01 14:46

Taip, cleo, kuo mažiau turėsi siekių ir lūkesčių, tuo daugiau bus ramybės.

Jaunam žmogui ramybės nėra: jis turi baigti kažkokią mokyklą, išlaikyti egzaminus, susirasti darbą… Ilgainiui ima atrodyti, kad nerimas - normali, sektina būsena, o siekti reikia vis daugiau ir daugieu. “Kovoti, degti, nenurimti”, - taip mane kažkada mokė. Niekas nepasikeitė.

deimantukas2011-01-02 18:40

Mano vienas pažįstamas, kai jam palinkėjau ramybės, labai įsižeidė. Išvadino mane pasenusiu ir atšovė- aš dar nemiriau. Nelinkėk man ramybės, kaip kokiam numirėliui :-)))

Petras2011-01-02 19:03

Na, jis bent supranta, kad ramybė ir nerimas (tarkim, karjeros siekiai) yra nesuderinami. Truputį graudu klausyti, kai žmogus plepa apie ramybę ir tuo pat metu kuria planus laimėti loteriją, suvaldyti likimą, atspėti ateitį ir susikurti palankų įvaizdį.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras