BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kitas gyvenimas

Kviečiu į savo naują internetinę svetainę Kitas gyvenimas. Čia jūs rasite linksmų ir ne visai miniatiūrų iš mažo žmogelio gyvenimo, apybraižų apie truputį kitokius žmones, straipsnių religijos, priklausomybių, prietarų ir kitomis temomis.

Bet pagrindinė tema - Gyvenimas.

Ar galima pakeisti savo gyvenimą, jeigu matai, kad jis eina ne ta vaga, kuria norėtumei? Jei akivaizdu, kad gyvenimas nepavyko?.. Ar galima gimti dar sykį ir pradėti iš naujo?

Aš liudiju - galima. Tai pats įdomiausias dalykas, sakyčiau, pats svarbiausias gyvenimo dėsnis - mes niekada nesame galutinai pralaimėję, mes bet kada galim pradėti naują gyvenimą.

Kitas gyvenimas - tai ir kita buitis. Gyventi galima lengviau, paprasčiau ir pigiau. Ir sveikiau, žinoma. Saulės kolektorius, šilumos siurblys, ekonomaizeris, dujų generatorius, vėjo jėgainė ir kiti paprasti išradimai palengvina buitį, o kasdienį gyvenimą paverčia kūryba.

Ar palieku BLOGą? Ne, nepalieku. Bet noriu susisteminti savo darbus, kad skatytojui būtų patogu po juos naršyti. BLOGas tokios galimybės nesuteikia. Tačiau jis - labai gera starto aikštelė. Aš esi dėkingas BLOGui ir jį rekomenduoju pažįstamiems, kurie nori pradėti reikštis internete, bet nežino - nuo ko.

Žadu pildyti ir šį puslapį, neužleisti jo. Jeigu spėsiu, žinoma.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras