BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkas buvo

Kaltinėnų kapinėse vienam mano draugui supiltas kauburėlis.


Atsimenu, prieš kelerius metus jis manęs susirūpinęs klausė:


- Petrai, kas tau yra, kad nerūkai ir nebegeri?


- Rimai, o kas tau yra, kad rūkai ir tebegeri? - atėjo į galvą atsakymas, bet po kelių dienų. Vis žadėdavau kitą sykį sitikęs paklausti, bet vis pamiršdavau.


Dabar per vėlu.


Pasirodo, su jo širdele gerti seniai nebebuvo galima.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonimas2006-06-08 10:52

Tikrai, sergantieji juk neklausia sveikųjų, kodėl tu negeri aspirino, nevaikšatai su ramentais, nesivažinėji invalido vežimėliu. O geriantys klausia.

2ra2006-06-08 13:24

Tikrai…Aš net nesusimąsčiau, kodėl kartais išgeriu. Kad kompanija…kad kiti išgeria, kad šventė, kad tostas…Po teisybei, labai blogai jaučiuosi išgėrusi. Ne tuo metu kai geriu, o kitą dieną. Net jei išgerta tik viena taurė vyno - galva kažkokia neskaidri, gale gerklės kartumas…

Vakar važiavau iš Vilniaus su kolegomis kultūrininkais. Vežė teatro mašina, važiavo direktorius. Sustojom grįždami pakelės kavinėj. Mes, damos, užsisakėm po taurę brendžio, 3 vyrai, tarp jų ir direktorius - ne. Ir tikrai, aš, kaip tas tavo, Petrai, prietelius, paklausiau direktoriaus:"O kodėl tu negeri? Juk ne už vairo…" Neprisimenu, kad būtų atsakęs kažką tikro, nuojuokavo. Petrai,

Tu man iškėlei du klausimus:1. kodėl aš geriu, jeigu nenoriu,

2. Ar man turi rūpėti, kodėl negeria direktorius?

Petras2006-06-08 15:53

Aha, keblūs klausimai.

Jeigu žmogus stebisi ir klausia, vadinasi, jam tas dalykas atrodo keistas, nenatūralus. Geriančiam atrodo, kad nenatūralu gerti. Davatkai natūralu garbinti savo stabus, todėl ji stebisi, kodėl kitas neina į bažnyčią. Vegetarui natūralu vegetarizmas, ir jis stebisi, kodėl visi kiti valgo mėsą.

Jeigu susirūpinai, kodėl šefas negeria, tau gėrimas - natūralus dalykas.

Bet išgėrusi jautiesi blogai, t.y. nenatūraliai.

Išeitų, kad natūralius ir nenatūralius dalykus sukeitei vietomis.

Gyvename aplinkoje, kur daug kas sukeista vietomis. Gal ir norėtume elgtis natūraliau, bet esame bendruomeniniai padarai, ir mus veikia bandos instinktas. Jeigu ne šis instinktas, po Jėzaus Europoje seniai nebūtų likę jokios religijos, ir žmonės niekada nedarytų to, kas jiems nenaudinga.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras