BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip aš apgyniau katalikybę

Mirtina grėsmė mano tikėjimuji buvo iškilusi paskutinę darbo dieną prieš pat atostogas. Patenkintas ėjau Šiaulių bulvaru, kai prie manęs prisvilo du zombiai juodais kostiumais ir tomis kvailomis savo knygomis - skiriamaisiais mormonų ženklais. Į vaikinus panašūs pragaro pasiuntiniai minkštu švelniu akcentu pasakė, kad norėtų pakalbėti apie mano tikėjimą.

Buvau gerai nusiteikęs, ėjau nusipirkti ledų ir knygyne pasiieškoti kokios knygos laisvalaikiui, tai juokaudamas jiems atsakiau, kad esu karštas katalikas ir man užtenka vieno vienintelio Šventojo Tėvo, kuris palaiko tiesioginį ryšį su Jėzumi Kristumi. Maniau tokiu būdu atsikratyti prielipų, bet jie mano pokštą palaikė už gryną pinigą, ėmė atkalbinėti mane nuo katalikybės, aiškinti kažkokias popiežiaus klaitas ir tokiu būdu vilioti mane link pragaro vartų. Eidami jie apstojo mane iš abiejų pusių lyg du vilkai paklydusį aviną, jie buvo daug aukštesni, perpus jaunesni ir daug lygesnėmis kelnėmis, taigi mūsų trijulė labai šauniai atrodė ir patraukė pasauliečių praeivių akį.

Turiu pripažinti kaip senas ir užkietėjęs redaktorius, kad pamokslaujantiems robotams į procesosrius buvo įdiegta taisyklinga gramatika, lietuviškai jiedu kalbėjo visai neblogai, bet labai greit pamačiau, kad mormonų bažnyčios operatoriai jiems į atmintį nesukėlė pačių svarbiausių lietuviškų žodžių. Kai atėjo laikas sukti man į knygyną, o tiedu kvailiai pakankamai atsibodo, aš jiems atvirai išpažinau savo tikėjimą, kuris tilpo į vieną lakonišką frazę:

- Pochuj man popiežius ir pochuj mormonai.

Galėjom isiskirti gražiuoju lyg du traukiniai vandenyne, išpažinę kiekvienas savo tikėjimą, bet vienas iš zombių savo minkštu balsu pasiteiravo:

- O kias tiai yria pochui popiešius ir pochui mormonai?”

Aš jiems gryna lietuvių kalba paaiškinau, kad bybį dėjau ir ant popiežiaus, ir ant mormonų. Jie - vėl:

- O kias tiai yra pypį tėjau ant popiešiaus ir kias tiai yra pypį tėjau ant mormonų?

- Na, chujnia popiežius, chujnia mormonai! - patikinau juos, bet jiems pasidarė įdomu, ką tai reiškia “chujnia”.

Situacija pasidarė nebviltiška. Kokie tik žodžiai man atėjo į galvą, jie nežinojo nė vieno, netgi tokių kaip “šūdas”. Galiausiai prisiminiau, kad robotai pagaminti Amerikoje ir parodžiau jiems iškalbingą amerikonišką ženklą didžiuoju pirštu, tardamas tokius žodžius:

- Štai jums popiežius, štai jums mormonai!

Abu mormonų zombiai skubiai įsižeidė, pasakė “Viso kero!”, kariškai apsisuko ir nužygiavo ieškoti kitos aukos.

Paskui juos dar matydavau bulvare, bet jie visada pereidavo į kitą pusę ir daugiau nemėgino atvesti manęs į patį tikriausią savo tikėkėjimą. Taip aš išsaugojau katalikybę ir likau senmergės Marijos globotinis. Tikiu į šventąjį tėvą, į megelę Mariją, kuriai vaiką įtaisė šventoji dvasia, į jos sūnų Karlsoną, kuris gyvena ant stogo, į dievą tėvą, nemokantį jiems alimentų, į pomirtinį seksą ir mirusiųjų puvimą. Pragaro vartai Vatikano nenukonkuruos!

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

Varlė Karalienė2012-03-06 01:22

Juokiausi, skaitydama, kaip aaiskinote pochuj reiksmes :))))))

Hmz2012-03-06 17:02

Vos nenusikvatojau skaitydamas. Mormonai tikrai užknisa :)

Linux2012-03-16 20:43

…na šitas rašinys totaliai kertasi su rašiniu “baisiau už baisumą”… gal ir efektingai atsipurtei įkyruolių, tačiau …- ar po to ant širdies ramu buvo? Ar neverkei skausmo ašaromis, šitaip baisiai atsiliepęs apie mano Šventąjį Tėvą, Jo Šventenybę neklystantį Romos Popiežių? Ar nenorėjai nuvykti į Vatikaną ir parkristi ant kelių prieš Viešpaties Dievo įgaliotinį, Švenčiausios Mergelės Marijos sužadėtinį? Man arkangelas Gabrielius ir kiti angelai ką tik pranešė, kad šiuo rašiniu nori pasidalinti savo akmenį su kitais, kurie tave pagirs? … na ne taip mes buvom auklėti, ne taip iš krūmų žiūrėjom į moteris, ne taip valgėm ir tuštinomės tik žalinga aplinka į mano procesorius pripompavo virusų… žodžiu nueik į bažnyčią kokį sykį ir pabučiuok auksinį Viešpatį, palaižyk kunigo ranką ar kokią kitą vietą (ant Švž.Vėlykų pvz ir sukalbėk 69 sveikamarijas bei 66 tėvemūsų) … AR TU MATEI ANGELĄ? :)

Bernardas2012-03-18 20:45

Šaunu!!!

et2012-07-23 21:49

ar galima toki moraliai zlugusi zmogu vadint zmogumi , kuris pasiryžęs bučiuoti kunigui subionę? ar purvu apdrapstes mano tikėjimą prietarais jautiesi laimingas ? speju is ryto atsikeli nelaimingas, pagiringas kaip aš nuo Mišių vyno ir toks pats vakare atsiguli nezinodamas pats ko man truksta, o truksta man tik tikejimo kad iš kunikgo užpakalio garuoja šventoiji dvasia niekaip negaliu prisiversti, visada nemalonu bučiuoti jam subinę nors žinau kad tai dievo kunas

Rašyti komentarą

Tavo komentaras