BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką radau už spintelės

- Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti; aš jus atgaivinsiu! Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies, ir jūs rasite savo sieloms atgaivą. Mano jungas švelnus, mano našta lengva.
Taip, nieko nėra lengvesnio už šitą rytą. Jis lengvesnis už rūką, kuris patyliukais kyla nuo tvenkinio ir sklaidosi sode tarp obelų.
O kažkada buvo labai sunku. Atsimenu, kaip suradau tas eilutes, apsidžiaugiau, atsispausdinau ir pasidėjau prie lovos. Jos dvelkė kažkokia keista viltimi, nors dažniausiai viskas atrodė beviltiška.
- Ir vėl rytas! - sudejuodavau, pabudintas nerimo. - Vėl keltis, praustis, skustis, vėl eiti į šitą prakeiktą darbą!..
Neseniai atitraukiau spintelę ir radau užkritusį lapą. Nubraukiau pilkų dulkių sluoksnį, ir pasirodė eilutės: “ir jūs rasite savo sieloms atgaivą. Mano jungas švelnus, mano našta lengva.”
Tikrai!..
Kaip viskas pasikeitė: mano rankos nebedreba, seniai pamiršau pagirių skausmą, manęs nebevaiko nerimas, naktį neišpila prakaitas, širdis nebestringa, nebevergina antsvoris, lengvai lyg jaunuolis galiu užbėgti į trečią aukštą, plaučiai seniai išsivalė nuo suodžių, o lėtinio bronchito tarsi nebūta, einu lengvai, tarsi be svorio, man nieko nerūpi - tik smalsu pažiūrėti, ką šiai dienai mano Bičiulis paruošė.
O taip, kiekvieną akimirką jis padaro kažką netikėto.
- Eik pas saviškius ir papasakok, kokių didžių dalykų Viešpats tau padarė ir kaip tavęs pasigailėjo, - pasakė šį rytą, besiskutant barzdą. Pasakė kažkaip paprastai, lyg tarp kitko - tarsi būtų savaime aišku.


 

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Anonimas2005-10-14 14:20

Ar iš tiesų įvyko visi tie pagijimai, ar truputėlį blefuoji?

Petras2005-10-14 14:33

O kodėl turėčiau?

ukla2005-10-19 19:08

sunku patikėti tiems, kas nesusisitiko su Jėzumi…..O iš tikro mes visi Jį susitinkam, tik labai retai atpažįstam jį….Esame akli ir kurti…

Rašyti komentarą

Tavo komentaras