BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką jums galvoti trečiadienį

Vakar mano ganytojišku nurodymu visą dieną galvojote apie ekonomikos krizę ir nuoširdžiai baiminotės, kad dėl klimato atšilimo šulinyje neužvirtų vanduo. Šįryt negirdėti jokių spaudos pranešimų ir nematyti jokių televizijos žymių, kad nuo  to būtų palengvėjusi šalies ekonominė padėtis ar būtų bent šiek tiek atvėsęs pasaulio klimatas.

Šiandien darysime priešingai. Visą dieną privalote nieko negalvoti apie ekonominę krizę ir globalias klimato problemas, tarsi niekur niekam nemažėtų milijardai  dolerių ir nedidėtų kažkokia ozono skylė. Paskui pažiūrėsim, kas iš to bus.

P.S. Jeigu ozono skylė nuo to dar labiau padidės arba, apsaugok Viešpatie, bankrutuos Maxima, neverskit bėdos ant manęs.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

aralzero2008-12-03 10:24

Kaip lengva ir patogu tapo gyventi, kai nereikia sukti galvos apie ką čia pagalvojus ir dėl ko sunerimus… Ačiū tau, Petrai už rūpinimąsi manimi.

Petras2008-12-03 10:37

Pagaliau atsirado bent vienas žmogus, kuris deramai įvertino mano ganytojišką rūpestį. Reikės tarpininkauti, kad Dievulis tau skirtų danguje geresnę vietelę. Šiltesnę - kur nors arčiau saulės…

deimantukas2008-12-03 14:26

Vertinu ir aš tavo norą man pagelbėti, tik, žinai, man nereik pagalbos.Gerai man ir savo galva galvoti-tada geriau sekasi.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras