BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką jaučia buvęs rūkorius?

Pasakoja Deimantas:

Kažkurį vakarą per televizorių prieš miegą žiūrėjau filmą. Jame herojus, beburkuodamas su mergina, godžiai ir labai išraiškingai traukė cigaretės dūmą. Mano krūtinėj irgi kažkas suvirpėjo, pajutau kažkokį keistą, atrodo, jau pamirštą norą pasiimti cigaretę ir išeiti laukan parūkyti.

Žinoma, to nedariau J. Truputį atitrūkau nuo filmo ir labai greit atsitokėjau. Juk prieš pusmetį surūkiau paskutinę cigaretę savo gyvenime. Tačiau kartais smegeninėje kažkas atsitinka. Kažkas ten pradeda įkyriai siūlyti paimti prieš pusmetį numestą absurdą ir vėl užsitraukti.

Dar turiu sveiko proto ir tą pačia akimirką suvokiu, kas vyksta, neužpanikuoju, nebėgu ieškoti nuorūkų, o kitą minutę sumaištis pasibaigia. Dar kokia akimirka, ir net pamirštu, kas čia buvo nutikę. Laiku nuspaudžiu stabdžius, ir jokių avarijų.

Ar tas stabdymas skausmingas? Ar labai įkyrus? Ne. Tiesiog tai kartais nutinka. Dažnai išlenda iš pasąmonės koks praeities dalykėlis - ir skausmingus, ir ne, tačiau ir jų per daug nesureikšminu.

Man pačiam keista, kad žiūrint s krepšinį, man neužeina noro užsitraukti. Net, kai mūsiškiai gauna į kaulus, aš stebiu ramus ir šaltu protu nagrinėju situaciją. O juk lakstydavau per kiekvieną reklamą arba minutės pertraukėlę.

Maniškiai nustebę. Sako, kaip tu gali taip ramiai žiūrėti, kaip mūsiškiams šitaip nesiseka? Galiu.

Neseniai buvo toks sapnas. Labai smarkiai gėriau ir traukiau dūmą. O juk padėjau butelį gana seniai - berods, tuoj bus 8-eri metai. Pabudau visas šlapias nuo prakaito ir nusipurčiau. Košmaras! Ačiū Dievui, tai buvo sapnas. Ir koks džiaugsmas, kada išsibudinęs supratau!

Jaučiu kad šitas košmaras, kuris mano gyvenime baigėsi laimingai, dar pasivaidens. Tačiau - tik sapne, niekur kitur. Juk aš apsisprendžiau. Ne toks kvailas, kad grįžčiau.

Deimantukas 2011.09.19

Daugiau visko rasite čia

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

ivarė.2011-09-22 20:15

šaunuolis jei metei.. šaunuolis !

Rašyti komentarą

Tavo komentaras