BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Išteisintas Dievas

Mes gulim ant žolės ir žiūrim į debesį.
Aš matau didelę kumpanosės raganos galvą, kuri taip juokingai žiojasi ir kiša ilgą liežuvį. Panašią raganą mačiau kažkurioj pasakų knygoj.
O ji mato šuoliuojantį žirgą. Negaliu suprasti, iš kur ji ištraukė tą arklį, nes ten juk tikriausia ragana, bet ji parodo papūrusią`uodegą, kojas, liemenį, o galvą surandu pats. Pagaliau ir ji įžiūri manąją raganą - tik dabar ta senė taip išsižiojusi, kad iš burnos lenda lėktuvas.
Mes galime apsikeisti savo fantazijomis, nes fantazuojam laisvai, nesuvaržytai. Aš galiu pamatyti jos žirgą, ji - mano raganą.
Štai guli ant žolės krikščionis ir musulmonas: vienas mato pranašą Mahomedą, kitas pamato Jėzų. Ar jie apskeis vaizdiniais? Greičiau apsikeis antausiais negu savo regėjimais… Juk vienas taip nori Pranašo, o kitas ilgisi Jėzaus įvaizdžio.
Jų vaizduotė įstatyta į vagą, ji negali skrajoti laisva dangumi kaip vėjas.
Dangus seniai nukariautas ir padalytas.
Vienas dangus, o karalysčių daug.
Kitatikis turi būti nukautas, karalystė svetima užimta, stabai išvartyti, šventovės nugriautos, šventieji miškai nukirsti, o eretikas išvestas už miesto ir prikaltas ant kryžiaus.
Fantazijų miestas tas pats - Jeruzalė, bet fantazijos kitos.
Šventų fantazijų kruvinas miestas.
Kiek ten būta karų!
Kiek ten skausmo dabar…
Kiek nebūtos kaltės!
Štai jie fantazuoja, kad patys esam kalti už mums padarytas skriaudas, kad mūsų kūdikiai gimę su nuodėme, kad naktimis skraidom virš kaimo lyg raganos, lytiškai santykiaujame su šėtonu, kurio penis apaugęs žvynais… Kaip nusiplauti įsivaizduotą gėdą, kur pasislėpti nuo ligotos fantazijos?
Dieve, apgink mus nuo savo bepročių!
Išteisink mus nuo fantazijų.
Grąžink juos į realybę.
Į Tavo sukurtą kūną.
Į tobulą Tavo pasaulį, kur paukščiai tikri - ne gipsiniai ir ne metaliniai, kur žmonės gyvi - ne alaviniai ir ne prikalti prie kryžiaus, kur tikras dangus, o ne ant bažnyčios lubų.
Jie mano, kad fantazuoja geriau.
Parodyk jiems savo kūrybą.
Kodėl jie sako, kad Tavo sukurti kūnai blogi, kad Tavo duoti instinktai žemi, o tavo dovanoti jausmai vulgarūs?
Ko Tu juokiesi?
Aš noriu Tave išteisinti!
Išgelbėti nuo inkvizicijos.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

eklipas2008-07-19 22:46

labai patiko

Rašyti komentarą

Tavo komentaras