BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Gerkite, tai mano kraujas!..”

Nori išsigydyti alkoholizmą, bet likti krikščionis?
Nesuprantu.
Kaip tu spjausi į C2H5OH ir kartu garbinsi jį?
Klaupkis, sūnau, tai Dievo kraujas!
Iki dugno!..

Kitas gyvenimas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

krikionis2013-09-26 18:49

Tam, kad tu atsidurtum pekloje iš pat pradžių velnynas tave gundo nusidėti dėl atrodytų “brangių” dalykų. Bet vos tik tu nusidedi ir atsiduri pekloje, velnynas tau duoda tik tai, kas tave priverčia pasilikti čia iki tol kol tu aplipsi dėlėm, kurios siurbs tavo kraują, ir pradėsi skęsti šiame purvyne. Dar vėliau velnynas tau beveik nieko nebeduoda ir tyčiojasi iš tavęs. Taip, kuomet tu jau skęsti puvyne, tuomet velnynas tau duoda tai ko tu nori tik tiek, kad tu ir toliau liktum pekloje ir net negalvotum gelbėtis. Apie tai aš girdėjau psichuškėje iš kitų tokių pat krikščionių.
Panašiai mes elgiamės su gyvuliais, kuriuos vėliau skerdžiam. Mes jiems duodame erdvesnius gardus ne tam, kad jiems būtų patogiau gyventi, o todėl, kad juos galima būtų efektyviau išnaudoti ir jie negalvotų apie “revoliucijas”. Iš tikrųjų, net viena nuodėmė nuveda į peklą, bet velnynas stengsis tave sužlugdyti žymiai greičiau, todėl viską bandys atlikti taip, kad tu pastoviai būtum nuodėmės kalėjime ir vis labiau degraduotum prieš save ir kitus žmones; taip pat prieš Gyvąjį Dievą. Kai man vieną sykį buvo užėjęs šizofrenijos priepuolis, aš supratau visą schemą. Taip, naudojama schema nepasikeitė nuo Adomo ir Ievos nuopolio laikų: melagingi velnyno pažadai, tada nuodėmė, skausmas ir mirtis. Ši schema taikoma tiek konkretiems individams, tiek visai žmonijai. Skaudi tiesa yra tokia: mes tik žmonės, tad velnynui lengva mumis manipuliuoti, ypač tais, kurie sergame šizofrenija.

controldenied2013-10-09 13:22

Krikionis: supratau tavo postą kaip gan neblogą sarkazmą, bet jei netyčia pervertinau tavo minties galia, tai sekanti manojo posto dalis tau: sunku tikriausiai gyventi esketiškas taisykles išsistačius (o gal greičiau išstatytas kitų) ir kiekvieną malonumą vertinti kaip nuopolį, apgaulę, nusidėjimą ir kitokį fanatizmui prijaučiančio žmogaus marazmą? - evoliucionavo technologija ir nemaža dalis visuomeninės sąmonės, tad būtų laikas ir dievus numarinti ir baigti tai,kas senai nebenaudinga,atgyvene ir prieštarauja elementariausiai šiuolaikinio gyvenimo įdėjai. Mes esame ne “tik žmonės”, o žmonės, kurie kuriam,laužom,randam ir išrandam, o svarbiausia - pritaikom, kad ir tuos gyvulius. Ne tam jiem suteikiama daugiau erdvės garde,kad juos apgauti, o tam, kad būdami žmonėmis mes priskiriam kiekvienam gyviui žmogaus savybes ir tai darydami suteikiam šiokį tokį komfortą tiem, kurių gyvenimas yra sukurtas žmogaus ir žmogui - maitintis, pramogauti, gyditis ar kitaip išnaudoti kiekvieno orgasnizmo būti sau. Blogai elgiames? - gal - žiūrint pagal kieno principus matuojam, bet tuos principus patys ir kuriam, patys sutinkam ar nesutinkam jais vadovautis - tad esmė galų gale išlieka tokia pati - aukščiau žmogaus nėra nieko.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras