BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dievas yra visur, išskyrus bažnyčias


Apd 7,48 Bet Aukščiausiasis negyvena rankų darbo šventyklose, kaip sako ir pranašas:
Apd 7,49 “Dangus - mano sostas, o žemė - pakojis po mano kojomis. Kokius gi namus man statysite?” - juokiasi Viešpats, matydamas žmonių pastangas įkurdinti jį bažnyčiose arba pakelės inkiliukuose.

Giedriaus BARANAUSKO nuotraukoje: Kriukų bažnyčia po praūžusio vėsulo.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Aninimas2008-07-25 13:05

Netilpo… Nunešė stogą. :))

deimantukas2008-07-25 21:27

Ojojojojoj-sugriuvo Dievo namai :-(.Kur dabar Dievulis gyvens?Ką,jis dabar benamis?Tfu,ką aš čia nušneku.Jis juk turi daug bažnyčių.
O dabar rimtai.Yra toks rusiškas žodis "bomž".Visuomenėje įsigaliojus nuomonė,kad tai žeminantis apibūdinimas.O aš taip nemanau.Ir esu tos nuomonės,kad Dievas yra "bomž".T.y.jis negyvena uždarytas bažnyčiose.Jis yra visur,ten,kur esu aš :-).

Petras2008-07-26 12:04

Taip, daug kas tiki į tokį dievą, kuris yra vienas iš mūsų, tik turi daugiau galių ir yra už viską atsakingas. Jam reikalingas koks nors - didelis arba mažas - namas, nemažai maisto (tarkim, paaukoto jaučio), o pramogai - mūsų giesmių… O jei tokia būtybė negyvena namuose, tai gal jis tikrai bomžas?

Aišku, jeigu stabmeldžių dievas yra toks inoringas žmogiukas, o ne Absoliutas, jį nesunku uždaryti nedidelėje bažnyčioje arba pakelės inkiliuke.

Bet uždarykite viesulą, apie kurį kalba Biblija.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras