BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Diakonas teisiamas už prekybą narkotikais ir seksualinį priekabiavimą

Vokietijoje prasidėjo Halberštato bažnyčios 47 metų diakono teismo procesas. Jis prekiavo heroinu ir kokainu, o mainais iš klienčių narkomanių reikalavo seksualinių paslaugų, praneša šalies televizija ZDF.

Kaltintojai mano, jog jis vadovavo narkotikų prekeivių tinklui. Jei jis bus pripažintas kaltu, jam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

Diakonas buvo suimtas tuo metu, kai tolimųjų reisų vairuotojas olandas jam perdavė 3 kg marihuanos. Vėliau prie bažnyčios, kur jis tarnavo, esančioje katilinėje buvo aptiktas heroinas, o tolesnės kratos metu rasta marihuanos ir hašišo.

Pranešama, kad teisiamasis tarnavo bažnyčioje 18 metų. Tačiau paskelbus, jog jis prekiavo narkotikais ir įvykdė kitus nusikaltimus, Halberštato Evangelikų bažnyčios taryba nusprendė jį pašalinti iš bažnyčios. Tikimasi, jog nuosprendis diakono byloje bus paskelbtas lapkričio 16 dieną.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Anonymous2007-10-26 16:27

Vėl randu neigiamos informacijos apie Bažnyčios tarnus. Gal autorius nori įrodyti, kad Bažnyčioje - vieni vagys ir iškrypėliai?
Beje, o tarp žurnalistų nėra nusikaltėlių?

Petras2007-10-26 19:55

Manau, natūralu, kad tarp bažnytininkų, kaip ir tarp kitų profesijų žmonių, yra ir nusikaltėlių, ir iškrypėlių. Jeigu jų yra tarp politikų, gaisrininkų, kaminkrėčių, valstiečių, žurnalistų, prostitučių, tai kodėl neturėtų būti tarp bažnytininkų? Negi religijos profesionalų profesija "šventesnė"?

Būtent - "šventesnė"…Religingi žmonės savo bažnytininkus paprastai laiko neklystančiais, t.y. dievais, nepriima neigiamos informacijos apie juos ir labai skaudžiai reaguoja į ją. Taip yra todėl, kad neigiama žinia griauna jų tikėjimą stabais.

O aš netikiu stabais ir kitiems nesiūlau.

Tik tiek.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras