BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Destruktyvus mąstymas - lėta savižudybė

Mąstymo
proceso įtaka fiziologiniams procesams tokia didelė, kad nėra būtina to
įrodinėti sudėtingais laboratoriniais aparatais. Jums pakanka atidžiai
stebėti save. Toliau…

Rodyk draugams

Komentarai (7)

deimantukas2006-11-25 21:05

straipsnis,atrodo viskas suprantama,bet kaip taip gyventi-atrodo stengiuos ta teorija taikyt praktikoj-gerai ,jei kartais pavyksta ir dienos pabaigoj jauciuos puikiai-tai jau rezultatas,o kartais taip galima nusivaziuot-tik atsipalaiduoju nuo savikontroles-ir viskas.Na,svarbu,kad zinau kelia,kuriuo noriu eit.

Petras2006-11-25 21:54

Kartais nė iš šio, nė iš to pasijuntu įsitempęs. Atrodo, darbo diena su visais savo rūpesčiais pasibaigė, nuo pečių galėtų nukristi sunkumas, bet jie įtempti.

Neigiama informacija, kurią gaunu darbe, gatvėje, galėtų nubėgti kaip nuo žasies vanduo, tačiau reikia turėti stiprias apsaugines nuostatas. Visa tai - niekis, žodžiai - tik oro virpesys, virpantis oras manęs nepaveiks, jeigu širdyje nekelsiu bangų ir susitelksiu į ramius ir šviesius dalykus.

Kartais padeda elementarūs atsipalaidavimo pratimai. Lėtai, sąmoningai įkvepiu, taip pat sąmoningai iškvepiu. Kletas tokių atsikvėpimų, ir į kūną grįžta ramybė.

Ramiai nusiteikus galima įsiteigti sau keletą pozityvių nuostatų. Pavyzdžiui:

* Aš esu saugus. Aš esu ramus. Aš esu pilnas energijos. Mane užlieja Ramybės banga.

* Mano pasaulis nuostabus.

* Aš esu Meilė. Aš esu Šviesa, aš esu Ramybė.

* Mano gyvenimas yra nuostabus. Man puikiai sekasi.

* Dievas yra Meilė, Aš esu Meilė.

* Mano gyvenimas pilnas laimės ir džiaugsmo.

Bet visų labiausiai man padeda "Teesie Tavo valia. Ne mano, o Tavo valia", - pakartoju keletą kartų, ir mano valia nurimsta, atleidžia raumenis, išjungia perkaitusį minčių generatorių.

Anonymous2006-11-25 22:03

Taip, geriausias dalykas yra "Tėve mūsų" , tada ir sielos ir kūno ramybė ateina..

aralzero

deimantukas2006-11-26 19:50

ramybes malda,pasistengiu isiaiskint situacijos svarbuma ir neprarast salto mastymo,susikaupiu ir bandau padaryt,ka galiu,o ko negaliu-palieku Jam,bet tarp to-manau labai slidi riba.Kartais pabandau isivaizduot kazka panasaus i griuvanti dangu ir palyginu tai su keliama problema,del kurios yra siuloma man issikraustyti is proto-tuoj pat palengveja ir viskas pradeda sprestis geriau.

Petras2006-11-26 20:35

Yra dar vienas geras būdas išpūstoms problemoms sumažinti. Galima žiūrėti į dangaus nuotrauką ir mėginti įsivaizduoti, kokia neįžiūrima dulkelė tarp šitų žvagdžių būtų žemė. O tu pats? O tavo problema?..

Kas kenčia nuo menkos savivertės, gali atlikti atvirkščią pratimą - atsisėsti ir žiūrėtį į savo delną. Antro tokio linijų rašto nerasi visoje žemėje, tokio delno linijų derinio nebuvo anksčiau. Kito tokio unikalaus Dievo kūrinio, koks esi tu, niekada daugiau ir nebus!

pepe2010-04-12 21:46

Tokio beviltisko meno kurinio nebus niekada daugiau, niekada ir nebuvo. jo…

Petras2010-04-13 07:30

Štai, Pepe, kaip tik ta mintis ir yra pačios didžiausios nelaimės priežastis.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras