BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Citata kiekvienam žingsniui

Sektos vadovas įsiūlė mažytį citatniką. Didysis kinų Mao savo chunveibinams buvo padaręs kažką panašaus. Šiandien ketvirtadienis, lapkričio 24-oji. Atsiverti citatniką ir žinai, kokią citatą šiandien skaityti, apie ką šiandien tau privalu galvoti.
Iš mandagumo sumokėjau tris su puse lito (dar pamanys, kad drebu dėl cento), bet pamiršau paklausti, kodėl po Sekminių antrąją dieną turėčiau skaityti tokią citatą, o vieną dieną iki Kalėdų - tokią. Ko gero, sektos narys klausinėti to neturėtų. Davė - skaityk. Lyderis žino, ką ir kada tau reikia galvoti.
Tikiuosi, sektos nariai, sumokėję pusketvirto lito, matricą nukiša toliau nuo akių. Juk negali taip būti, kad pasaulis imtų gaminti mintis pagal vieną kurpalį vienu metu iš tam tikrų ruošinių, o smegeninę paverstų citatų sandėliu. Atsisėdi valgyti - citata A, užmeti akį į kaimyno lėkštę - citata B, nuleidi bakelio vandenį - citata A4…
Atleiskit, man laikas baigti - turiu skaityti citatą B12.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Anonimas2005-11-24 14:08

kaip gerai, kai yra citata kasdienai…galvoti nebereikia ir už viską atsako sudarytojas…

aralzero

Anonimas2005-11-24 15:30

vakarais su dukrytei skaitau Mikės pūkuotuko sentencijas - tokią knygelę, kurioje surinktos visos geriausios šio meškučio mintys. Dažniausiai pradedame nuo tokios labai mažo proto meškiuko minties: "Vieni proto turi, o kiti jo neturi. Ir viskas…"

Anonimas2005-11-25 11:40

tinka iš serijos "neteiskite"

Petras2005-11-27 22:04

Tikrai, neteiskime citatniko autoriaus ir platintojo. Bet neklausykime ir anonimo, kuris moko nesmerkti klaidos. Religinis mąstymas sutapatina žmogų ir jo daromą klaidą. Jeigu klaidą daro "svetimas", tai už ją pasmerkiamas ar net prakeikiamas visas žmogus. Jeigu klaidą daro savos sektos vadas, klaida yra garbinama kartu su sektos vadu. Tokiu atveju siūloma "neteisti", nors žmogaus teismu nė nekvepia.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras