BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bene pavasaris?

Šeštą valandą jau šviesu. Saulė mėgina prasimušti pro miško brūzgynus, budina tokioje ankstybėje, verste verčia iš lovos. Visą žiemą savaitgaliais parpdavau iki devintos, o atsikėlęs galėdavau dar visą pusdienį sėdėti prie ugnies ir klausytis, kaip traška malkos.


Medžių šakos dar plikos, bet jų gyslelėmis jau teka iš žemės gyvybė. Naktį truputėlį pasnigo, bet nuo pirmųjų spindulių sniegas nuo išskiestų šakelių dings kaip vakarykštė diena. Gudruolė lapė bėga pačiu miško pakraščiu, uostinėja išlindusius juodus žemės kupstus. Kur čia pasislėpusios pelės?


“Žiemą sumiegame tarsi barsukai, o pavasarį išlendam iš savo urvų”, - sako mano kaimynas apie kaimo gyvenimą.


Aš irgi norėčiau eiti, bet nežinau – kur, daryti kažką, bet nežinau – ką.


“Laikas ieškoti ir laikas pamesti, laikas laikyti ir laikas išmesti. Laikas perplėšti ir laikas susiūti, laikas tylėti ir laikas kalbėti”, - skaitau atsigulęs Mokytojo knygą.


Ar tik ne laikas keltis?

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Anonimas2006-03-25 13:28

Tikrai , pavasarį labai norisi kažką veikti, daryti ir skubėti. Mintyse rikiuojasi vasaros darbai ir norai.Kiekvienas vakaras jau tampa šviesesnis už vakarykštį ir norisi kieme pramušti prišalusį ledą,kad upeliais greičiau išbėgtų vanduo , išdžiūtų kiemas…O tada jau ir tikrai pavasaris įsisuks…

aralzero

Anonimas2006-03-25 18:57

O mane tai erzina pavasaris ,nes visur didziulis siukslynas…Po sniegu nors nesimate.Bandziau rinkti ta siukslyna,bet zmones pamate kad kazkas cia tvarkosi dar daugiau primete:))) Na,bet ka darysi…Toks jau pavasaris.

Anonimas2006-03-25 19:25

Kam blogai, tam gerai nebus niekada, net pavasarį.

Anonimas2006-03-26 19:26

Susimusim.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras