BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Antisemito kilmė

- Petrai, kaip tu manai, ar Leninas nebuvo žydas? - klausia manęs vienas pusdraugis, šiaip nieko žmogus,  tik fašistuojantis krikščionis.

- Nežinau, kaip Leninas, bet Jėzus - tai tikrai.

- Nori pasakyti, kad Jėzus - žydas? - pasibaisėjo krikščionis pusdraugis.

- Nei aš noriu, nei ką… Biblija rašo, kad Jėzus - iš žydų karaliaus Dovydo giminės. Jei žydų gininės, tai žydas.

- Jėzus - ne žydas, Jėzus - Dievo sūnus! - kontraatakuoja antisemitas.

- O tu manai, kad Dievas - ne žydas?

- Eik tu žinai kur!

- Biblijoje surašyta Jėzaus kilmė. Jis kilęs iš žydo Dovydo giminės, Dovydas - iš Adomo giminės, o Adomas - iš Dievo. Pradžios knygoje rašoma, kad Adomą Dievas sukūrė ne bet kaip, o pagal savo paveikslą. Tu supratai? Žydą Adomą Dievas sukūrė pagal savo paveikslą. Kas buvo Dievas, jeigu pagal savo paveikslą sukūrė žydą?

Krikščionis antisemitas susiūbuoja. Nežinau, ar jis kada skaitė Bibliją, ar nesiryžo, bet biblinę Adomo legendą tikriausiai yra girdėjęs. Štai kodėl jam sunku ginčytis.

- Ir tai - dar ne viskas, - sakau jam.

- Kas dar?

- Tikriausiai žinai, kad mes visi - Adomo vaikai?

- Na, taip…

- Žydo Adomo!

- Tu ką? - krikščionis sugniaužia kumščius. - Nori pasakyti, kad mes?..

- Na štai, pagaliau supratai!

Mane suima juokas, o jis atsistoja ir įsižeidęs nueina.

Gali būti, kartais pats sau dabar jis suduotų į žydišką snukį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

cockney2009-09-23 11:07

fašistuojantys krikščionai,-kaip gorilos su lemūrų uodegom,nei į tvorą nei į mietą :)

Petras2009-09-23 11:10

Tikrai taip, cockney, kai pagalvoji - labai keistas tikėjimas.

fortuna2009-09-23 23:34

Prajuokinot :) Puikiai parašyta. Pliusą palieku.

baste2009-09-27 16:54

Loginis paradoksas…
Tam ir rekalaujama tikėjimo, o ne mąstymo, kad nepamatytum.

Pagarba pamatantiems!

Agne2009-10-01 22:41

Kartais tikim patys iki galo nesusimaste kuo tikim, o tada ir pykstam kai kas i akis tiesa pasako ;))

Theophilia2009-10-08 19:52

Šaunuolis, Petrai, puikiai parašei! :) Nors Adomas žydas nebuvo, pirmasis žydas buvo Abraomas, bet visgi visus sukūrė Dievas paskui išsirinkęs žydų tautą Mesijo atėjimui paruošti. O Jėzus tai žydų žydas buvo :)

Petras2009-10-08 20:14

Aš suprantu, Theophilia, kad tai - tik legenda, ir pasiėmiau tą jos dalį, kur Evangelija žydų žydą Jėzų kildina iš Adomo. Šiais laikais nustatyta, kad mano ir tavo ir kitų žmponių, nesvarbu, ar juos vadinsime žydais ar žemaičiais, genetiniai kodai sutampa beveik 100 procentų. Taigi legenda apie visų žmonių vieną protėvį ir visuotinę brolystę ne tik graži, bet ir genetiškai pagrįsta. Gaila, kad žmonės, lyg žaisdami vaikai kieme, susikirstė į žydus, lietuvius, vokiečius, amerikonus… Vaikai tik žaidžia, o suaugę vaikai dar ir žudo pagal tuos pavadinimus.

Ateeca2009-10-29 09:46

Leninas nebuvo nei žydas nei komunistas, greičiau ateistas. O biblinių pasakų motyvais galima prikurti visokiausių pasakų ir anektodų. Reikėtų duot į snukį ne žydam o jų (pasakų) pirmąjam kūrėjui…

Petras2009-10-29 10:02

Leninas nebuvo komuinistas… :))))))
Tai pats šauniausias nekdotas , kokį esu girdėjęs.
Komunistų partijos įkūrėjas ir vadas - ne komunistas! Šaunu :))))))))))))))))

Ateeca2009-10-29 15:34

Leninas buvo ateistas ir nemėgo religijos dėl to, jog ji buvo turtinga ir gynė monarchiją-carą ir jo aplinką Leninas turėjo savo priežasčių nemėgti religijos. Leninas buvo r e v o l i u c i o n i e r i u s. Jis sugriovė monarchiją, kovojo kad Rusija būtų parlamentinė valstybė. O komunizmas (lot. comunus - bendras) - realiai visų žmonių turto nusavinimas vienos dominuojančios grupės (komunistų, bažnyčios) poreikiams tenkinti, kitus paliekant “ant ledo”…(nors, didžiam prieštaravimui, idėjinis planas buvo pagal komunizmo pirminę reikšmę)…

Petras2009-10-29 17:28

Taip, tai įmanoma suvokti: Hitleris nebuvo fašistas, popiežius nebuvo katalikas, o Leninas nebuvo komunistas.
Aš nieko prieš, kad visuotinai žinomą terminą vartoji kitokia reikšme. Darbar tau reikėtų su nauja reikšme supažindinti ne tik mane, bet ir visą likusį pasaulį. Žodžių, kaip ir simbolių, reikšmės nuolatos keičiasi, todėl nebus nieko keisto, jei prigis ir tavoji komunisto reikšmė.

Petras2009-10-29 19:43

Beje, Ateeca, tau reikėtų paskaitinėti Lenino veikalų. Apie valstybę, apie “oportunistus”, kurie rinkosi parlamedntinį kelią, apie raudonąjį terorą… Jeigu bent šiek tiek susipažinsi su jo darbais (manau, jų dar galima rasti, aš irgi turiu nemažą kolekciją), nebereikės fantazuotis, ar Leninas norėjo Rusiją padartyti parlamentine, ar diktatūros valstybe. Kalbėti apie realius veikėjus ir istorinius įvykius, remiantis savo tikėjimais, nėra pats teisingiausias kelias.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras