BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Angelai skraidyti negali

Kaip praneša „The Telegrapgh”, profesorius Rogeris Wottonas iš Londono College universiteto išsiaiškino, kad angelams (bent tiems, kurie vaizduojami meno kūriniuose) skraidymas būtų neįmanomas dalykas.

„Net paviršutiniškas tyrimas atskleidė, kad angelai ir cherubinai, vaizduojami meno kūriniuose, negali skraidyti, - cituojamas mokslininkas. - Net jei jie sklandytų, jiems prireiktų labai stipraus vėjo, kad atsiplėštų nuo žemės”.

Biologai palygino skraidančių gyvūnų rūšių fiziologiją su angelais, mistinėmis ir dvasinėmis būtybėmis, vaizduojamomis mene, ir išsiaiškino, kad iš po jų sparnų srūvantis oras neišlaikyti angelų.

Bet aš netikiu tuo, ką sako bedieviai mokslininkai. Angelai skraidė ir skraidys, ir jokie tyrimai nesugriaus mano tikėjimo. Taip pat aš tikiu, kad Jėzus Kristus gimė iš nekaltos mergelės Kalėdų naktį tuoj po šventų Kūčių, gruodžio 25 dieną, tikiu, kad šventintas vanduo yra šventas, tikiu į klimato atšilimą, į vaiduoklius, į bildukus, į celibatą ir kitus šventus dalykus. Amen.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Apokalypsis2009-12-23 20:08

http://www.ocg-life.lt/straipsniai/13-kald-egluts-kilm-.html

Čia prie: “(…)aš tikiu, kad Jėzus Kristus gimė iš nekaltos mergelės Kalėdų naktį tuoj po šventų Kūčių, gruodžio 25 dieną(…)”
Katalikai gražiausiai ir stipriausiai saugo pagoniškas tradicijas bei patys to nežino. Bet sakoma, kad geriausias pavaldinys tai tas, kuris nesusimąstydamas vykdo nurodymus. Toks šiuolaikinis mankurtas, kuris negirdi nieko, kas prieštarauja popiežiui/anglijos karalienei/patriarchui stačiatikiui/ etc………

Petras2009-12-23 20:19

Tik tas tikėjimas yra stiprus, kurio neįveikia nei faktai, nei sveikas protas. Amen.

deimantukas2009-12-24 08:38

Aš irgi tikiu……, ir net nemėginkit man paaiškinti to moksliškai ir įrodinėti. Per amžių amžius, amen.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras