Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-12-23

Angelai skraidyti negali

Publikuota: Straipsniai

Kaip praneša „The Telegrapgh”, profesorius Rogeris Wottonas iš Londono College universiteto išsiaiškino, kad angelams (bent tiems, kurie vaizduojami meno kūriniuose) skraidymas būtų neįmanomas dalykas.

„Net paviršutiniškas tyrimas atskleidė, kad angelai ir cherubinai, vaizduojami meno kūriniuose, negali skraidyti, - cituojamas mokslininkas. - Net jei jie sklandytų, jiems prireiktų labai stipraus vėjo, kad atsiplėštų nuo žemės”.

Biologai palygino skraidančių gyvūnų rūšių fiziologiją su angelais, mistinėmis ir dvasinėmis būtybėmis, vaizduojamomis mene, ir išsiaiškino, kad iš po jų sparnų srūvantis oras neišlaikyti angelų.

Bet aš netikiu tuo, ką sako bedieviai mokslininkai. Angelai skraidė ir skraidys, ir jokie tyrimai nesugriaus mano tikėjimo. Taip pat aš tikiu, kad Jėzus Kristus gimė iš nekaltos mergelės Kalėdų naktį tuoj po šventų Kūčių, gruodžio 25 dieną, tikiu, kad šventintas vanduo yra šventas, tikiu į klimato atšilimą, į vaiduoklius, į bildukus, į celibatą ir kitus šventus dalykus. Amen.

Patiko (0)


Atgal į: Angelai skraidyti negali