Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-12-21

Angelai sustiprino mano tikėjimą

Publikuota: Anekdotai

Pamatę gerą žmogų, jį iškart apipuolė Paryžiaus katedros balandžiai. Taip, jūs irgi atpažinot. Aš iš tiesų ten buvau. Artėjant Kalėdoms, norėjosi pasimelsti kokioje nors šventesnėje vietoje, kur daugiau dievo. Beje, man tie balandžiai labai panašūs į tuos, kurie nupaišyti ant bažnyčios lubų ir yra šventosios dvasios. Dabar aišku, ką aš palesinau?

Buvau ir viduje. Čia virė prekyba labai šventais paveiksliukais, kryželiais, nepaparastais rožinukais už nepaprastus pinigus. Užėjau firminių žvakių už 5 eurus. Buvo ir mažesnio šventumo, už 3 eurus, bet jos šventintos kokio žemesnio kunigo, vikaro ar diakono, bet tikriausiai - ne vyskupo. Fotografas užfiksavo istorinį momentą, kai į bažnyčios kiaulę taupyklę metu pinigėlį. “Žiūrėk, kad neįkristų, žiūrėk, kad neįkristų!” - man pozuojant, šaukė fotografas.

Kiti sako, kad nėra angelų, arba juos iššaudė ančių medžiotojai, bet Parydžiaus dievo mamos namuose jie skraido tau virš galvos lyg šikšnosparniai. Kai mano bendravardžiui Petriukui tikybos mokytoja kažkada liepė nupiešti angelą, tas sąsiuvinuke nukeverzojo viensparnę pabaisą. “Kur tu matei angelą vienu sparnu?” - pasibaisėjo mokytoja. “O kur tu matei angelą dviem sparnais?” - atšovė Petriukas. Tiesą sakant, aš irgi turėjau tam tikrų abejonių dėl angelų išvaizdos. Man, šiuolaikiniam žmogui, būtų priimtinesni angelai reaktyviniais variklais ar bent su propeleriais, kaip kad turėjo Karlsonas, bet, pasirodo, jie skraido tradiciškai, plasnodami, tik jų sparnai, kaip pastebėjau, ne iš odos ir plunksnų, bet iš plonyčio popieriaus. Kokie yra, tokie, svarbu, kad angalai yra, o mano tikėjimas jais dar labai sustiprėjo.

Patiko (0)


Atgal į: Angelai sustiprino mano tikėjimą