Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-09-16

Sugadinta mįslė

Publikuota: Miniatiuros

Aš vis prisimenu, kaip Alius Sakinis sugadino mįslių vakarėlį. Buvo toks gražus vakarėlis. Už bendruomenės santaupas buvom nupirkę tokių gražių ir meniškų prizų, prisirinko pilna salė žmonių ir jaunimo. Manėm, ir Alius, išprusęs žmogus, pasakys priimtiną mįslę.

Bet jis atsistojo ir tarė:

- Jie skelbė šventuosius karus ir nešė pasauliui taiką. Jie skerdė pagonis ir nešė jiems meilę. Jie gyviems žmonėms lupinėjo nagus ir kalbėjo apie gailestingumą. Jie pasiskelbė tėvais ir šventenybėmis, kalbėdami apie nusižeminimą. Jie kaupė auksą, sidabrą ir deimantus, už juos parduodami dvasinius lobius. Ir šiandien jie murkia su oligarchais, diegdami mums teisingumą, jie kiša nagus į valstybės biudžetą ir niekina žemiškus lobius. Jie kuriasi sotų gyvenimą, kurdami mums pomirtinį. Jie laiko slaptas žmonas ir saugo skaistybę, jie guli su vyrais ir kovoja prieš homoseksualus… Kas jie tokie?

Žmogus juoda apykakle neiškentęs pakilo iš vietos, priėjo prie Aliaus ir norėjo duoti į snukį, bet tas išsisuko.

- Kaip tu drįsti? - sušukome choru.

Išvengęs smūgio, Alius ramino tą gerbiamą žmogų ir nesitraukė nuo scenos. Jis nesuprato - mes šaukėme jam:

- Aliau, kaip tu drįsti?

Patiko (0)


Atgal į: Sugadinta mįslė