Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-12-04

Ką jums galvoti ketvirtadienį

Publikuota: Straipsniai

Sveikinu! Šiandien galvokite apie pirmąjį savo atradimą, kuri mano vadovaujami padarėte per tas kelias dienas.

Užvakar nuolankiai paklusote mano ganytojiškam nurodymui ir visą dieną sukote galvą dėl ekonominės krizės bei klimato atšilimo, bet pasaulyje nepastebėta nė menkiausių požymių, kad nuo to būtų bent kiek sumažėjusi krizė arba atvėsęs klimatas. Vakar mano paliepimu surizikavote negalvoti nei apie krizę, nei apie atšilimą, bet nuo to neištirpo ledynai ir nebankrutavo Maxima (atleisk man, Viešpatie, už tokį pagalvojimą). Pirmasis minčių autonomijos dėsnis skambėtų taip: globalūs procesai nepriklauso nuo jūsų smegeninės procesų. Kiekvienas tą dėsnį galite pavadinti savo vardu.

Šnekant paprasčiau, piniginės turinys neprikilauso nuo smegeninės turinio. Jeigu jūsų piniginėje švilpauja vėjai, tai gali būti visai ne dėl to, kad jūsų galva tušia kaip vakarykštis butelis.  Gali būti, joje kaip tik per daug visokiausio šūdo. Pasižiūrėkit į savo tuščiagalvį darbdavį: jis nebežino, kur kišti savo pinigus visai ne dėl to, kad būtų išminties bokštas. Nieko nesugalvodamas, jis paprasčiausiai sumažino algą, o tu suki galvą dėl globalių nelaimių.

Dabar tą dėsnį kiekvienas pritaikykit sau: pasaulis griūva (jeigu jis iš tiesų griūva) visai ne dėl to, kad aš dėl to nesirūpinu! Todėl galite drąsiai atleisti save nuo šitų kvailų rūpesčių. Jau atleidote? Puiku, dabar eikit išgerti kavos.


Atgal į: Ką jums galvoti ketvirtadienį