Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-06-14

Mirtumei už idėją?

Publikuota: Straipsniai

Reikalingi savanoriai, kurie mirtų už mano idėją. Jos kol kas nėra, bet tai bus kokia nors graži idėja. Jeigu esate politikas ir žavitės didvyriška mirtimi už tėvynę, galėsite tai išbandyti pats. Jeigu labai religingas ir galėtumėt galvą padėti už tikėjimą - padarysite tai neatidėliodamas. Jeigu esat konfliktiškas, galėsite savo mirtimi išreikšti kokį nors protestą - pavyzdžiui, prieš klimato atšilimą, prieš globalizaciją, prieš nutukimą, prieš reklamą, prieš uodų žudymą, prieš lytinius santykius ar dar ką nors.

Svarbu, kad būtų žmogus, o idėją jo mirčiai surasim.

Savanoriams, jeigu tokių atsirastų, bus pateikta daug pagalbinės medžiagos: įvairių meninių ir dokumentinių filmų apie mirties grožį bei mirusius didvyrius, politikų kalbų prie didvyrių kapo, pliauškalų parlamentuose ir per televiziją, iškilmingų  laidojimo procesijų ir didingų paminklų nuotraukų bei kitos įtaigios agitacijos. Kai savanoris peržiūrės visą mūsų kultūros sukurtą mirties  reklamą, jam nusišauti arba susideginti bus vienas juokas.

Nepraleiskite savo šanso numirti!


Atgal į: Mirtumei už idėją?