Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-01-08

Velnio varymas

Publikuota: Straipsniai

Jeigu kas netikit, kad davatkas apsėda velnias, paskaitykit šį straipsnį apie velnio išvarymą. Moteris pradėjo girdėti šėtono balsus, bet, kaip paaiškino profesionalus egzorcistas, tai dar nebuvo tikras apsėdimas, todėl dvasininkas labai nesunkiai keliomis maldelėmis išvarė piktąjį iš davatkos sielos.

Nors psichiatrai tvirtina, kad velnio apsėdimas - gerai jiems žinoma šizofrenija, bet vis dėlto verta pastebėti, kad niekur nėra užfiksuota, kad “Dievo motina” Marija apsireikštų musulmonui arba protestantui, kad keisti kosminiai žmogeliukai pasirodytų nieko apie ufonautus negirdėjusiam žmogui. Jokia išimtis, kad ir straipsnyje aprašyta velnio apsėstoji giliai tiki katalikų “šventais” simboliais ir visais kitais “nepaprastais” dalykais - šarlatanų pranašystėmis, talismanais ir kitomis nesąmonėmis. Taigi, vaikučiai, būsit davatkos - velnias apsės!

Bet jeigu nebūsit davatkos, tai dar nereiškia, kad niekada nesusirgsite šizofrenija. Tik haliucinacijos bus kitokios - jeigu labai tiksėsite valdžios galia, sutapsite su Napoleonu ar Bušu, jeigu įtikėt litu maitintoju - gal pradėsite puode virti banknotų sriubą… Kokią bedugnę pasirenkame, kai dar sveiki, į tą dar greičiau smengame susirgę.

Rinktis galime jau dabar…

Kalbant rimčiau, hiperbolizuotas dvasingumas man kelia tam tikrą įtarumą. Kai augau, turėjome kaimyną, kuris prieš perkūniją ar šiaip kažkokiomis “negeromis” dienomis pavirsdavo šventuoju Jurgiu ir bėgdavo per kaimą, laimindamas gyvulius. Niekas nesusiprasdavo iškviesti egzorcistų - paprasčiausiai paskambindavo į greitąją, toji išveždavo į psichiatrinę, iš kurios kaimynas Jurgis grįždavo vėl paprastas doras ir pareigingas katalikas, nebe šventasis…

Įdomu, kaip egzorcistas iš jo būtų varęs šventąjį Jurgį? Šėtoną varo užburtu vandeniu, šventa knyga, kryželiu ir kitais didelę simbolinę reikšme turinčiais bažnytiniais fetišais. O šventąjį? Avino ragais, triraže velnio šake? Ko turėtų bijoti žmogų apsėdusi šventojo dvasia?


Atgal į: Velnio varymas